» Wieści » Nemezis - wersja anglojęzyczna!

Nemezis - wersja anglojęzyczna!

|

Nemezis - wersja anglojęzyczna!
Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie PEG oraz na blogu 3k10, wydawnictwo Gramel rozpoczęło prace nad anglojęzyczną wersją settingu Nemezis. Jak na tę chwilę nie są znane żadne szczegóły za wyjątkiem faktu rozpoczęcia prac.
Źródło: 3k10
Tagi: Nemezis | Gramel | 3k10 | SWEX | Savage Worlds


Czytaj również

Komentarze


~Enc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@kadu: News jest, bo go napisałem. Jaśnie Państwu Patronującemu się nie chciało nawet trzech minut poświęcić. Rejtana nie warto odwalać, ale IMO nie warto dawać Polterowi patronatu na cokolwiek, jeśli to ma polegać na tym, że wydawnictwo daje podręczniki do recenzji, logo na okładkę, a serwis nie daje nic w zamian. I w sumie masz rację, jak dla mnie usunięcie logo Poltera by było idealnym rozwiązaniem.

@Tylda: Redaktorze, pisz ze swojego konta, nie wstydź się.
12-03-2011 11:15
Scobin
    Mod
Ocena:
0
Poleciały obelgi pod adresem Ariocha i Ramela, na kolejne (nieważne do kogo skierowane) proszę nie tracić czasu.

EDIT: Naprawdę proszę nie tracić czasu. :)
12-03-2011 11:22
37965

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
O ile mogę spytać się kogoś odpowiedzialnego za newsy - tak właściwie skąd te problemy z publikowaniem wiadomości związanych z tym wydawnictwem (gdyż to zdaje się, nie pierwszy raz)? Czy też zdaniem tej osoby, nie jest to problem, gdyż taki stan rzeczy jest standardem dla całego działu?
12-03-2011 11:44
de99ial
   
Ocena:
+1
Tą wypowiedź:
"Każdy potencjalnie inteligentny czytelnik zauważy jakich idiotów robią z siebie sz. p. "redaktorzy".
Śmiech na sali, aż żałuję że tu zajrzałem.ę

odebrałem jako przytyk do redakcji serwisu Polter.

Sytuacja z newsami dotyczy nie tylko wydawnictwa Gramel ale każdego polskiego.
12-03-2011 11:51
Szczur
    @AdamWaskiewicz
Ocena:
+5
Owszem, ale zakładałem że w końcu zmieniono to fałszowanie daty pojawienia się newsów na serwisie na takie, które odpowiada prawdzie, a nie takie, które służy do bronienia się 'bo napisano to o 6 rano tylko redaktor nie mógł sprawdzić'.

Wiem również, że jest to dość łatwe do zmienienia z technicznego punktu widzenia. Oczywiście jeśli komuś by zależało na tym, żeby w końcu wyświetlany był prawdziwy czas pojawienia się newsa, a nie taki który lepiej wygląda dla serwisu. Więc pewnie dalej nie zostanie zmienione.


@kadu
Flamebaity? Ja się śmieje z niepoważnych redaktorów i 'misji' serwisu.
Bo jeśli 3+ redaktorów widzi newsa gdzieś indziej, po czym go olewa, po czym zajmuje się czymś innym (np. pisaniem głupawych komci), po czym Enc o 8 rano sam musi wrzucić newsa i czekać 5h aż ktoś go moderuje (a wystarczająco osób które to robią było w międzyczasie online) to mam trzy wnioski:
1) RPGO zbliża się do dna jeśli chodzi o newsy, w dużej mierze być może przez podejście redaktorów
2) Polter niepoważnie traktuje patronaty (co zresztą widać po stronie Patronaty)
3) Repek najwyraźniej cały czas jest ciężko obrażony na Ramela, za to że tamten wytknął mu łamanie tajemnicy korespondencji
12-03-2011 12:27
~Enc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+5
W kwestii newsów swoją drogą to nie jest tak, że nie mogę ich wrzucać - spoko, żaden problem, jeśli wrzucam wpis do siebie na bloga, mogę też umieścić krótką notkę na Polterze. Tylko wskażcie mi proszę kogoś (najlepiej ze 3-4 osoby), które można zaczepić np. na FB i poprosić o szybką moderację, żeby nie wychodziły takie cyrki jak z wieściami Trzewika, które były totalnie zlewane.
12-03-2011 12:42
Kastor Krieg
   
Ocena:
+1
Encu, proś choćby mnie, przez pracę jestem na sieci praktycznie 24/7. Mam moda na RPGO, puszczę jeśli coś będzie w kolejce. Masz mnie na FB chyba, moje GG# 2871243.
12-03-2011 13:27
GRAmel
   
Ocena:
+4
Czy ja sie czepiam o news? Ze wisi pozno? Nie, ja sie czepiam o to, ze powtarza sie sprawa z kasowaniem postow obrazajacych mnie i takich spraw. Redakcja wie, ale uznaje, ze nie bedzie tego ruszac. O to, ze nie ma patronackiej okladki musialem poprosic. Newsa musial wrzucic autor gry. Czy to Enc, czy Ignacy. No Panowie...
12-03-2011 13:29
Majkosz
   
Ocena:
0
Jeśli Ci się nie podoba, to idź sobie stąd. (...) Naprawdę aż tak potrzebujesz do tego Poltera?

Ramel nie może zrezygnować z patronatu Poltera, bo jeżeli to zrobi, Polter zacznie bojkotować jego posunięcia i w ogóle znikną jakiekolwiek newsy (a recenzji albo nie będzie, albo staną się zdecydowanie nieprzychylne). Więc w obecnym układzie wprawdzie opornie, ale uzyskuje to, do czego Poltera potrzebuje.

Pozdrawiam!
12-03-2011 15:41
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1
@ Majkosz: Jakiekolwiek argumenty przemawiające za takim rozwojem sytuacji w przypadku rezygnacji z patronatu?

Do tyldy poniżej - jeśli się zdarzały, proszę o konkretne przykłady.
12-03-2011 15:57
~@adam

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Obserwacja oraz to ,ze juz takie rzeczy sie zdarzaly?
12-03-2011 16:07
rincewind bpm
   
Ocena:
+8
Powiem tylko, że Portal chyba nigdy nie miał naszych patronatów, a publikujemy niemal wyłącznie przychylne recenzje ich produktów (bo wydają good stuff), publikujemy też newsy, nawet jeżeli nie zawsze tak błyskawicznie, jakby chcieli.
12-03-2011 17:06
Majkosz
   
Ocena:
0
Adam, Rince: mam szczerą, serdeczną i najwyraźniej uzasadnioną nadzieję, że faktycznie - się mylę. Gotów jestem odszczekać, jeżeli do tego przyjdzie.

Tyldo: dobre wychowanie nie pozawala mi wdawać się w rozmowy z anonimami.

serdeczne pozdrowienia!
12-03-2011 23:04
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Majkoszu:
Dobrew wychowanie nie przeszkadzało Ci zagadać do anonima i rozpocząć tego wątku, a przeszkodą stało się dopiero na pewnym etapie (posty zostały usunięte).
Rzeczywiście musi być wybiórcze, skoro pozwala Ci tolerować zachowanie kolegów z wątkiem fekalnym włącznie.

Racja, pora kończyć. Jeśli rzeczywiście Gramel utrzymuje patronat dla utrzymania przychylnych recenzji, to faktycznie warto z nim doczekać przynajmniej do recki Nemezis na Polterze.
Mam nadzieję, że pozytywna recenzja pomoże wywindować wyniki sprzedaży. Będę obserwował Top 10 na Rebelu.

Pozdrawiam!
13-03-2011 06:57
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Powiem tylko, że Portal chyba nigdy nie miał naszych patronatów- http://rpg.polter.pl/Patronaty-a718 tylko 3. Moze i wiecej, ale strony nie aktualizujecie.

Warto wyjac glowe z wiece z czego i sprawdzic, co sie mowi. Bo jat tak samo jest z mowieniem o recenzjach, to nikt ci tu nie uwierzy. W koncu juz sam rednacz pokazal sile klamstwa, to na pewno idzie nizej.
13-03-2011 10:22
kaduceusz
   
Ocena:
+2
@Majkosz
> Polter zacznie bojkotować jego posunięcia i w ogóle znikną jakiekolwiek newsy (a recenzji albo nie będzie, albo staną się zdecydowanie nieprzychylne).

Eee, nie no, Tomku, nie wierzę, że na serio tak myślisz. W imię czego mianowicie recenzent miałby nie pisać swojego zdania o produkcie? Sądzisz np. że oceny Robotiki Kastora albo moja Evernighta czy też Graj Trikiem Wędrowycza miały jakikolwiek związek z patronatami? Bądźmy poważni :>
13-03-2011 12:11
Kastor Krieg
   
Ocena:
0
Powiem nawet, że bardzo, bardzo się starałem, żeby to jak CYFROGRAFIA traktowała współpracę patronatową nie wpłynęło negatywnie na ocenę podręcznika :P

A Nemezis i tak wiadomo, co ode mnie dostanie ;)
13-03-2011 13:55

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.