» Wieści » Narzędzia młotkowego gracza

Narzędzia młotkowego gracza

|

Narzędzia młotkowego gracza
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawił się tekst przybliżający zawartość przeznaczonych dla graczy materiałów podstawowych do nowej edycji WFRP - Player's Guide i Player's Vault.
Źródło: Fantasy Flight Games
Tagi: Fantasy Flight Games | Player's Guide | Player's Vault | Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. | WFRP 3e


Czytaj również

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Te dodatki to porażka na całej linii. Przedruk z podstawki plus pojedyncze artykuły z dodatków. Nic tylko wyciągacz kasy. A te zasady to grania bez gadżetów to lipa na całego - zamiast ich używać po prostu musisz wszystko notować samemu łącznie z przepisywaniem kart akcji. Totalna porażka!
29-12-2010 19:00
~Chaos Spawn

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Hmm... Co do oceny całej linii muszę się przychylić do zdania przedmówcy, ale jeśli chodzi o granie bez gadgetów to dobry pomysł dla zwolenników klasycznych rpg - czyli takich w których "wszystko musisz notować samemu". Po to właśnie wymyślono kiedyś Kartę Postaci, ołówek i gumkę! :) Zwykłą gumkę oczywiście... ;)
30-12-2010 13:22
Armoks
   
Ocena:
0
Jako zagorzały fanboj Tradycji, szczerze powiedziawszy, spodziewałem się czegoś z większym polotem niż pomysł na przepisywanie wszystkiego na dużą kartę postaci.

Niemniej nikt mnie nie zmusza do zakupu GMG i PG - końcu nie zawierają nic nowego! Dlatego też nie uważam tej linii za kompletną porażkę, kto chce ten kupi :)
30-12-2010 17:08
~rdo

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Player's guide akurat jest ciekawą opcją na uzupełnienie 3E - "zamiast dodatków" : grasz z core setu, plus jak czegoś brakuje czy chcesz coś sprawdzić - dokserowujesz sobie z player's guide'a.
03-01-2011 14:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.