» Wieści » Mutoruscy w RPO

Mutoruscy w RPO

|

Mutoruscy w RPO
Z nowego wpisu na blogu Rzeczpospolitej Odrodzonej możemy dowiedzieć się co nieco o zmutowanych Rosjanach - rewolucyjnych antagonistach wychwalających wizję transformowanego nadczłowieka. Obok Techrzeszy będą oni głównymi przeciwnikami wojsk polskich.

Przejdź dalej: Mutoruscy w RPO

Tagi: RPO


Czytaj również

Komentarze


Gerard Heime
   
Ocena:
0
Erpegisie, czytając wcześniejszy artykuł z portalowego blogaska (o ludzkich cyborgach) można odnieść wrażenie, że autorzy RPO chcą jednak zachować równowagę. Z jednej strony TechRzesza jest okrutnym tworem, co pali i niszczy, z drugiej - jej obywatele to istoty posiadające ludzkie uczucia, które można polubić, z którymi da się zaprzyjaźnić. Na blogu stoi wprost - to nie jest Moloch. A zatem, i TechRzesza nie jest formą niepoprawnego politycznie demonizowania Niemiec.

Q.E.D. ;)

@Shakaras
Mamy cyborgi, mamy mutantów, brakuje więc jeszcze tylko psioniki ;-)
27-12-2007 23:08
m4t|
   
Ocena:
0
@Erpegis
Jeśli się poczułeś notką urazony, przepraszamy. Napisz na [email protected], które rzeczy ci uraziły, postaramy się je zmienić.
Chcę zaznaczyć, że wpis jest tylko notką. Ma dodatkowo formę bloga. Bloga daje możliwość przekazania różnych treści w luźny sposób, ale w żadnym razie nie chcemy nikogo z Was obrażać. Po drugie taka forma to często tylko zajawka, obrazek, pewne uproszczenie, czasem tylko notka designerska. Chciałbym, żebyście te wpisy właśnie tak traktowali.
Chciałbym też prosić moderatorów o przeniesienie wątku etyki wojny i słuszności działań wojennych gdzie indziej. Nie ma to nic wspólnego z dyskusją na temat gry RPG i nie chcę, żeby temat gry RPO był z taką wymianą zdań kojarzony.

Serdecznie pozdrawiam
Mateusz Zaród
Wydawnictwo Portal
28-12-2007 01:26
kaduceusz
   
Ocena:
0
Przykro mi, Mati, ale AFAIK nie mamy fizycznej możliwości tego zrobić [nie w przypadku komentarzy pod newsami - na forum to inna sprawa]. Alternatywą byłoby skasowanie komentarzy - brzmi to absurdalnie, więc zostają.
28-12-2007 11:06
Shakaras
    @Gerard Heime
Ocena:
0
no i archaniolow rzecz jasna, wiadomo, ze Bog jest z nami ;) hehehehe
28-12-2007 12:52
Lenartos
    @Shakaras
Ocena:
0
To może jakieś Litwarchony z Ostrej Bramy? ;)
28-12-2007 23:37
Shakaras
    @Szydencer
Ocena:
0
I magiczne rozdzki ktorymi zsyla sie szarze niebianskiej husarii na wroga :P I karabin strzelajacy Ulanami
29-12-2007 12:04
Gruszczy
   
Ocena:
0
Ja arabskich terrorystów widzę non stop w 24 godzinach. I bardzo mi z tym dobrze.
29-12-2007 19:50

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.