» Monastyr, wydanie II

Monastyr, wydanie II

Dodał: Sławomir 'Zuhar' Wrzesień

Monastyr, wydanie II
7.79
Ocena użytkowników
Średnia z 58 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Monastyr
Linia wydawnicza: Monastyr
Autorzy: Ignacy Trzewiczek, Michał Oracz, Marcin Blacha, Marcin Chałubiec, Radosław Gruszewicz, Tomasz Jędruszek, Marcin Mortka
Okładka: Tomasz Jędruszek
Ilustracje: Tomasz Jędruszek, Radosław Pruszewicz, Marcin Ściolny
Wydawca polski: Portal
Data wydania polskiego: 2005
Miejsce wydania polskiego: Gliwice
Liczba stron: 264
Oprawa: twarda
ISBN-10: 83-21612-3-8
Cena: 89,00 zł

Niniejszy podręcznik to nowa, poprawiona edycja Monastyru, wzbogacona o twardą oprawę i więcej kolorowych ilustracji. Dzięki niemu rozpoczniesz przygodę z grami fabularnymi i zagłębisz się w pasjonujący świat Dark Fantasy, dołączając do ponad tysiąca fanów, którzy nabyli poprzednią wersję podręcznika.

Wciel się w rolę śmiałka rodem z opowieści awanturniczych. Wybierz spośród dziewięciu profesji i ponad pięćdziesięciu krajów pochodzenia. Wzbogać swoją postać dzięki systemowi wykupywania Majętności, Sojuszników, Biegłości i Szkół Szermierczych. Uczyń bohatera wyjątkowym wybierając dla niego Tajemnicę.

Na kartach podręcznika znajdziesz uściślenia reguł, przygotowane we współpracy z wieloma fanami Monastyru, którzy już zdecydowali się wkroczyć do targanego wojnami, mrocznego świata. Podręcznik zawiera również szczegółową, stylizowaną mapę. Reguły walki z bestiami i demonami zostały rozszerzone.

Komentarze


Deathgazer
    heh...
Ocena:
0
Ile krajów pochodzenia?!? Mam ten podręcznik, i nie wydaje mi się, aby ta liczba osiągnęła "kilkadziesiąt"... :/
19-03-2007 19:42
Andre
    Jest.
Ocena:
0
Tylko dziesięć krajów jest dogłębnie opisanych i daje specjalne cechy. Pozostałych jest kilkadziesiąt i opisane są w części przybliżającej świat.
12-01-2008 14:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.