» Miniatures Handbook

Miniatures Handbook

Dodał: memnos

Miniatures Handbook
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
Tytuł: Miniatures Handbook
Linia wydawnicza: D&D Miniatures
Autorzy: Michael Donais, Skaff Elias, Rob Heinsoo, Jonathan Tweet
Okładka: Stephen Tappin
Ilustracje: Trevor Hairsine, Des Hanley, Adrian Smith, Stephen Tappin, Richard Wright
Wydawca oryginału: Wizards of the Coast
Data wydania oryginału: październik 2003
Miejsce wydania oryginału: USA
Liczba stron: 192
Oprawa: twarda
Format: 225 x 280 mm
ISBN-10: 0-7869-3281-3
Cena: 29,95 USD

Zewsząd słychać bitewny zgiełk

Opowieści śmiałych poszukiwaczy przygód wypełnione są wstrząsającymi walkami podkreślanymi przez brzęk mieczy i błysk zaklęć. Od małych bójek, po klimatyczne bitwy, starcia między bohaterami, złoczyńcami i potworami rozciągają się od pól bitew i zielonych lasów do wilgotnych jaskiń i zdradzieckich podziemi. Zwycięstwo czeka na najbieglejszych w sztuce wojny.

Ten dodatek dla gry D&D dostarcza rozszerzonych zasad i porad dla prowadzenia dynamicznych walk i tworzenia odstraszających przeciwników. Wewnątrz są nowe klasy, klasy prestiżowe, ponad 30 nowych atutów, ponad 65 nowych zaklęć, nowe magiczne przedmioty i specjalne atrybuty broni. Zawiera mnóstwo całkowicie nowych potworów, wliczając straszliwe "aspekty" bóstw i arcydiabły. Wraz z kompletnymi zasadami wszystkiego od błyskawicznych zasadzek i walk małych drużyn do gigantycznych bitew, losowych podziemi i bitewnych kampanii Miniatures Handbook gromadzi mnóstwo informacji, opcji, zasad i porad, byś w pełni zaangażował się w każdą walkę.

Miniatures Handbook w pełni wykorzystuje wpływy, jakie podręczniki źródłowe D&D edycjii 3.5 i D&D Miniatures będą miały na twoją grę. By wykorzystać ten dodatek Mistrz Podziemi potrzebuje Podręcznik Gracza, Podręcznik Mistrza Podziemi i Księgę Potworów. Gracz potrzebuje tylko Podręcznik Gracza.

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.