Pamięć zwana imperium
» Wieści » MiMowe oświadczenie

MiMowe oświadczenie

28-04-2016 21:01 | AdamWaskiewicz

MiMowe oświadczenie

Na oficjalnej stronie magazynu Magia i Miecz zamieszczono oświadczenie związane z opóźnieniami w publikacji kolejnego numeru czasopisma. Ujawniono także plany wydawnicze dotyczące kolejnych numerów MiM-a.

Szanowni Czytelnicy Magii i Miecza.

Jako wydawca Magii i Miecza chciałem Was bardzo przeprosić za fatalne opóźnienie najnowszego numeru i brak informacji z naszej strony. W ostatnim czasie mieliśmy sporo nieoczekiwanych zmian oraz kłopotów, ale z większością już się uporaliśmy i przygotowaliśmy nowy, realny harmonogram publikacji kolejnych numerów. Wracamy do dostarczania Wam świetnych erpegowych materiałów, zaś w ramach przeprosin za długie oczekiwanie przygotowaliśmy pewną rekompensatę.

Wszyscy wspierający i prenumeratorzy otrzymają piąty numer MiMa w formie PDF jutro, zaś w formie papierowej będzie wysyłany w drugim tygodniu maja. Wraz z tym numerem otrzymacie gratis podręcznik do Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG Starter oraz kupon rabatowy w wysokości 40% na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Szósty numer ukaże się w wakacje, najpóźniej na Polcon, w tym roku wydamy jeszcze numer siódmy (jesień). Numer ósmy oraz numer specjalny ukażą się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Wszystkie pytania techniczne proszę kierować na adres: [email protected]
Z kolei w sprawach związanych z artykułami do pisma proszę pisać na adres [email protected]

Raz jeszcze proszę o wybaczenie i dziękuję za wyrozumiałość.
Michał „Puszon” Stachyra

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona magazynu
Tagi: Magia i Miecz


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Nie papuguj Adaś! Anioł Gniewu był pierwszy! 

28-04-2016 21:16
Anonimowy Dyskutant
   
Ocena:
+1

Tak jak przypuszczałem- czytając między wierszami widać wyraźnie że wydawanie regularne kwartalnika jest powyżej możliwości fanowskiego wydawnictwa i puszon wyprodukuje tylko tyle numerów , na ile była najdłuższa "prenumerata" podczas zbiórki. Tak umiera legenda xd

29-04-2016 13:36
KFC
   
Ocena:
+2
No niestety taka prawda. NMiM umrze bo cała kasa już przehulana. A z kwartalnika dzięki tym ciągłym opóźnieniom zrobił się półrocznik. Gdzieś teraz powinien 8 numer wychodzić..
Aniole Twój art o DH2 pójdzie chyba na rocznicę premiery. XD XD.
Tak umiera legenda XD
29-04-2016 16:49
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1

KFC - też właśnie sie dowiedziałem POKĄTNIE ze artykuł który został pół roku temu zatwierdzony do publikacji w nr 5 i jeszcze dwa tygodnie temu podobno znajdował sie w numerze dziwnym trafem nie pojawił sie na łamach MiM. Z Tomkiem "Stingiem" ustalałem ze wycofam tekst jesli do konca miesiaca nie bede mial potwierdzenia ze nowy MiM sie ukaze a jak widze redakcja lub wydawca w ostatniej chwili sami wypchnęli go poza łamy. Nie dostalem wyjasnienia od nikogo dlaczego tak sie stało. Mogę domniemywać. A im bardziej domniemuję, tym bardziej dochodze do przekonania ze (TU WSTAW TEORIE SPISKOWA)...

29-04-2016 17:03
Kaworu92
   
Ocena:
+2

Aniele - troszkę mi smutno bo pewnie się napracowałeś a publikacji ni ma :< Ale nie martw się, jakby co jestem pewien, że swój tekst będziesz mógł opublikowac na Polterze :) 

29-04-2016 17:41
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

100 poltersztonów i jest Twoj! ;)

29-04-2016 18:09
Kaworu92
   
Ocena:
0

xD

Za wierszyk Ci dalej nie zapłace, sorki :P :)

29-04-2016 18:15
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Skąpiec! Nawet starozakonni mają większy gest przy geszeftach! ;)

29-04-2016 18:26
Kaworu92
   
Ocena:
0

Ojtam :P :)

29-04-2016 18:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.