» Wieści » Marcewo charytatywnie

Marcewo charytatywnie

26-12-2013 13:03 | Mikołaj Kołyszko

Marcewo charytatywnie

25 grudnia, z okazji 3 lat swojej działalności, Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru udostępniło na licencji donationware kolejną grę książkową Beniamina Muszyńskiego. Każdy może pobrać Marcewo w zamian za wpłatę min. 10 zł na rzecz operacji serca Juliana.

Informacja wydawcy:

Marcewo to projekt napisany pierwotnie w 2010 roku na potrzeby Akcji Miniatura, którego akcja rozgrywa się jesienią 1921 na terenie Polski, jednak dopiero teraz zostaje oficjalnie wydany, i to w rozszerzonej wersji. Młody, osierocony bohater, Jakub Bolej, weteran wojny polsko-bolszewickiej, by podreperować swój budżet niespodziewanym spadkiem rusza do Marcewa, tajemniczej wsi położonej w okolicach Giewontu. Jak potoczą się jego losy? To oczywiście zależy tylko od czytelnika.

Ten projekt, podobnie jak Pokuta Muszyńskiego, ukazuje świat brudny, stroniąc od czarno-białej wizji świata. Jego lektura dozwolona jest tylko dla pełnoletnich czytelników.

Julian urodził się z bardzo rzadką i złożoną wadą serca: ma pojedynczą komorę serca o charakterze komory lewej (DILV), hipoplazję komory prawej, ubytek przegrody międzykomorowej, przełożenie dużych naczyń tętniczych i możliwe zwężenie cieśni aorty. Z tego powodu jego życie jest zagrożone.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Oprócz Marcewa, 24 grudnia Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru udostępniło na licencji donationware także cenione Tło Beniamina Muszyńskiego.

Więcej informacji o akcji na stronie Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru
Tagi: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru | Beniamin Muszyński | Marcewo


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.