Pamięć zwana imperium
» Wieści » Magia karier, kariery magii

Magia karier, kariery magii

28-05-2010 09:33 | AdamWaskiewicz

Magia karier, kariery magii
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczone zostały informacje o kilku karierach, jakie gracze dostaną do dyspozycji w nadchodzącym dodatku do trzeciej edycji WFRP zatytułowanym The Winds of Magic.
Źródło: Fantasy Flight Games
Tagi: Fantasy Flight Games | Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. | The Winds of Magic


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Armoks
   
Ocena:
0
Jak już repek zdążył gdzieś zauważyć, służąca na powyższym zdjęciu zieje stereotypem na odległość :)

Coraz bardziej wydaje mi się, że zaklęć w dodatku będzie niedostatecznie dużo, ale zobaczymy, na razie 10 dodatkowych karier, w tym 5 zaawansowanych, zachęca nęci do wydania 50$.

E: źle się wyraziłem z tym "zachęca" ;)
28-05-2010 17:00
Nadiv
    Armoks
Ocena:
0
Hmm...mnie prawdę mówiąc nie zachęca ;)
28-05-2010 17:37
Repek
   
Ocena:
0
Kariery reklamowe w tej zajawce to facepalm, ale nie chce mi się ciągnąć dyskusji z FB, bo znowu się zlecą obrońcy naturalnej teorii ewolucji równowagi płci. Zresztą, komcie po moim komciu na FFG pokazują, że i zagramanicą w zasadzie "nie ma problemu". Cóż, kolejne smutne zderzenie z rzeczywistością. :D

Cena... uch. Miałem nadzieję, że będą trzymać się okolic 100 zł za dodatek, ale widocznie do cen z 2ed. trzeba już z zasady dodawać 50 zł. Oby wykonanie było fajne.

Pozdro
28-05-2010 18:02
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Zapowiada się fajnie - przynajmniej nie dostajemy multum bezużytecznych profesji (tylko po to aby je zamieścić) ale jest to jakoś przemyślane - jak wszystko w nowe edycji. Mnie to pasuje i popieram inicjatywy FFG!

PS. Chociaż wiem iż lekkie wyciąganie kasy w tym jest to mimo to zgadzam się na to - w końcu oni muszą też zarobić, a ja chce aby nowe dodatki wychodziły. W końcu RPG to biznes jak każdy i rządzą nim takie same prawa rynku jak wszędzie.
01-06-2010 16:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.