» Wieści » Łowcy Demonów w Mrocznej Herezji

Łowcy Demonów w Mrocznej Herezji

18-03-2011 00:08 | AdamWaskiewicz

Łowcy Demonów w Mrocznej Herezji
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawiły się pierwsze informacje o najnowszym dodatku do gry fabularnej Dark Heresy.

Daemon Hunter ma przybliżać odłam Imperialnej Inkwizycji zajmujący się zwalczaniem demonicznych manifestacji Chaosu. Oprócz szczegółowych informacji o Ordo Malleus podręcznik przyniesie opis specjalistycznego ekwipunku używanego przez Wypędzaczy (Banishers), charakterystyki rozmaitych demonów, a także zasady pozwalające grać Szarymi Rycerzami, Kosmicznymi Marines specjalizującymi się w walce z demonami. Te ostatnie jednak wymagać będą posiłkowania się podstawką do systemu Deathwatch.

Dark Heresy jest systemem osadzonym w realiach Warhammera 40.000 w którym gracze wcielają się w akolitów Imperialnej Inkwizycji.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fantasy Flight Games
Tagi: Daemon Hunter | Dark Heresy | Fantasy Flight Games | Warhammer 40.000


Czytaj również

Komentarze


~Raziel

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Szarzy Rycerze nie są odłamem Straży Śmierci.
18-03-2011 02:20
~snoth

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zgadzam się z przedmówcą. Chłopaki nie mają nic wspólnego z Death Watchem WTF
Zaginione w tłumaczeniu czy też FFG przemienia realia Warhammera?
18-03-2011 06:04
Radowid
    Nic dodać nic ująć
Ocena:
0
Grey Knights są podobnie jak Deathwatch osobną organizacją. Składa sięz dobranych Space Marines o silnym umyśle i niemal fanatycznej bogobojności. Niemniej nie są odłamem DW. Jakkowlwiek na ten dodatek w tym roku czekałem :). Jak dla mnie doskonala nowina. Ten i "Only war..."
18-03-2011 07:37
Dark One
   
Ocena:
+2
JAk dla mnie to hitem tego roku będzie kolejny system z serii czyli Black Crusade w całości poświęcony Chaosowi :) Nie mogę się doczekać spojrzenia na wyznawców Mrocznych Bóstw z drugiej strony...
18-03-2011 10:01
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
Dzięki za zwrócenie uwagi na Szarych Rycerzy - zasugerowałem się koniecznością do ich wykorzystania posiadania podstawki do Deathwatch.

Na Black Crusade też czekam z niecierpliwością.
18-03-2011 10:24
Mathius Gabriel
   
Ocena:
0
O ile dobrze zrozumiałem, to by wykorzystać Szarych Rycerzy nie będzie trzeba mieć Deathwatcha - zarówno by nimi grać jak i wykorzystywać jako BNów, podręcznik za to będzie zawierał dodatkowe informacje które pomogą przenieść Rycerzy do kampanii prowadzonych w Deathwatch'u.

Pozdrawiam
18-03-2011 12:03
Radowid
   
Ocena:
0
O tak Dark Crusade to też coś na co w tym roku czekam. ;) Chętnie pochasam dla odmiany Iron Warriorem, Night Lordem lub legionistą z Alpha Legionu. Jeśli bedzie taka możliwość. :)
18-03-2011 12:33
~Raziel

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@ Radowid, Black Crusade, nie Dark ;). A co do grywalnych postaci, mamy się wcielać w Heretyków i będą to zarówno Słudzy Mrocznych Bogów jak i Kosmiczni Marines Chaosu, jednak nie napalał bym się na mniej popularne Legiony w podstawce.

Sam nie mogę się doczekać gry jednak mam jedną obawę, że po prostu podręcznik nie pomieści tego co ma pomieścić. Na grę imperialistami dostaliśmy trzy podstawki zaś tu dwie (śmiertelnicy i Marines) próbują zmieścić w jednej.
18-03-2011 14:02
Radowid
   
Ocena:
0
Dlatego powiedziałem: "Jeśli będzie taka możliwość" Cóż nie mam cienia wątpliwości, że chaośnictwo zostanie rozproszone po dodatkach. Najprawdopodobniej dotyczy to także poszczególnych zdradzieckich legionów o ile podział na nie się pojawi. No cóż World Eater różni się zasadniczo od Noise Marine czy Plague Marine
20-03-2011 22:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.