» Lost Empires of Faerun

Lost Empires of Faerun

Dodał: Jakub 'Urko' Skurzyński

Lost Empires of Faerun
8.5
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 2

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
Tytuł: Lost Empires of Faerun
Linia wydawnicza: Forgotten Realms
Autorzy: Richard Baker, Ed Bonny, Travis Stout
Okładka: Marc Sasso
Ilustracje: Thomas M. Baxa, Matt Cavotta, Brian Despain, Marko Djordjevic, Jason Engle, Earl Frank, Randy Gallegos, Rafa Garres, Chris Hawkes, Ralph Horsley, Jim Pavelec, Steve Prescott, Wayne Reynolds, Richard Sardinha, Francis Tsai
Wydawca oryginału: Wizards of the Coast
Data wydania oryginału: Luty 2005
Miejsce wydania oryginału: USA
Liczba stron: 192
Oprawa: twarda
Format: 225 x 280 mm
ISBN-10: 0-7869-3654-1
Cena: 29,95 USD

Ruiny i pozostałości po niegdyś potężnych narodach spoczywają rozproszone na ziemiach Faerunu. Ukryte w pyle krypty i przejścia do tych onieśmielających monumentów, wielkich skarbów i straszliwych niebezpieczeństw czekają na odkrycie. Tylko odważni odkrywcy uzbrojeni w odwagę i wyposażenie z wiedzą porywają się na ujawnianie najstarszych sekretów settingu Zapomnianych Krain.

Po raz pierwszy, tajemnice minionych imperiów świata Zapomnianych Krain zostały spisane w jednym wyczerpującym podręczniku. Dla graczy umieszczono nowe możliwości kreacji i rozwoju postaci, które chcą zająć się przemierzaniem antycznych ruin, takie jak nowe atuty, klasy prestiżowe, magię i wyposażenie. Dla Mistrzów Podziemi, ta książka zawiera nowe materiały związane z ruinami, włączając w to zasady, jak stworzyć i kierować kampanią opartą na ruinach, ponad tuzin szczegółowo opisanych lokacji do przygód z mapami, potworów i artefaktów.


Lost Empires of Faerun zawiera pięć nowych klas prestiżowych, 16 nowych atutów oraz 29 nowych potworów.

Aby użyć tego dodatku, potrzebujesz Zapomniane Krainy: Opis Świata, Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi oraz Księgę Potworów. Podręcznik do D&D 3.5.

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.