» Wieści » Królestwo za konia!

Królestwo za konia!

06-04-2011 00:35 | AdamWaskiewicz

Królestwo za konia!
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczone zostały kolejne informacje o Omens of War, zapowiadanym dodatku do trzeciej edycji edycji Warhammera. Tym razem możemy poznać nową profesję i nieco wiadomości o zasadach dotyczących wierzchowców.
Źródło: Fantasy Flight Games
Tagi: Fantasy Flight Games | Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. - Omens of War | Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed.


Czytaj również

Komentarze


Podtxt
   
Ocena:
0
W końcu profesja przepatrywacza jest godna rozważenia.
07-04-2011 08:35
~Magharon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Rozwala mnie 3 ed., to co dopiero po wyjściu tego dodatku, można jeździć konno? A wyszedł już dodatek z książką kucharską? Albo karty z trzodą chlewną jak gracze wylądują na wsi.
Wg mnie ta gra straciła miano rpg, a zamieniła się w jakąś pokręconą planszówkę. Witaj świecie McDonalda i Microsoftu. Po co myśleć, poczekajmy aż wypuszczą nowe karty!
08-04-2011 19:21
Krishakh
    @Magharon
Ocena:
+4
Rzeczywiście, fakt, że możesz posiadać indywidualną kartę dla swojego wierzchowca to po prostu splanszówkowanie na całej linii. Lepiej, kiedy masz go na kartce w kratkę w zeszycie z wymyślonymi przyjaciółmi.

Zagraj i dopiero oceniaj.
08-04-2011 20:39
Armoks
    @Magharon
Ocena:
+1
Fakt, to że konie jako takie zostają opisane dopiero w dodatku (od strony statystyk, bo z tego co wiem, ceny zwierząt parzystokopytnych dodano do cennika w Player's Guide) nie jest miłe ze strony FFG. Niemniej jednak od zawsze wydawało mi się, że granie w RPG wymaga trochę kreatywności - jak czegoś nie ma to się wymyśla i gra dalej, ale co ja tam wiem...

Krishakh dobrze prawi.
09-04-2011 10:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.