» Kosmiczna Otchłań

Kosmiczna Otchłań

Dodał: Deckard

Kosmiczna Otchłań
6.1
Ocena użytkowników
Średnia z 10 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 9

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
Tytuł: Kosmiczna Otchłań (Deep Space)
Linia wydawnicza: Cyberpunk 2020
Autorzy: Chris Young, Scott Hedrick
Okładka: Doug Anderson
Ilustracje: Malcolm Hee, Paolo Parente, Matteo Resinati, Karl Martin, Harrison Fong, Glenn hallstrom, Mike Pondsmith, Chris Hockabout
Wydawca oryginału: R. Talsorian Games
Data wydania oryginału: 1993
Wydawca polski: Copernicus Corporation
Data wydania polskiego: 1997
Miejsce wydania polskiego: Warszawa
Liczba stron: 128
Oprawa: miękka
Format: 205 x 280 mm
ISBN-10: 83-86758-10-4
Cena: 34,30 zł

Poza krawędzią

Pod twoimi stopami wolno obraca się Ziemia. Samotny glob opanowany przez zaborczą, uwięzioną w coraz bardziej skażonym środowisku ludzkość. Zdesperowani krawędziarze walczą z chciwymi korpami o ochłapy dóbr upadającej cywilizacji. Ludzkość ma tylko jedną drogę ucieczki – w górę, poza swoją rodzinną planetę.

W miejsce absolutnego zimna, i idealnej przejrzystości. Tam, gdzie olbrzymie cylindryczne światy wirują powoli na niebie, smukłe jak igły delty wykreślają skomplikowane krzywe na gwiezdnej tablicy, a pajęcze pojazdy orbitalne dostarczają zaopatrzenie do tytanicznych statków kosmicznych.

Ludzkość wyciąga rękę – po Kosmiczną Otchłań.

Odkryj Przyszłość Cyberpunka w Kosmicznej Otchłani – kontynuacji sagi przedstawionej w Niskiej Orbicie. Jest rok 2025. Pierwsza generacja Jeźdźców Przestrzeni walczy o wolność z ziemskimi władcami kosmosu. Kolonie księżycowe rozbudowują się, a niebo nad Ziemią zatłoczone jest korporacjami walczącymi o kosmiczne wpływy. W tym samym czasie, rządy i prywatni przedsiębiorcy w poszukiwaniu pieniędzy i wiedzy stawiają pierwsze kroki na powierzchni Marsa i Pasie Asteroid. Kto wie, co odkryją sondy wysłane do badania gazowych gigantów?

Głęboka Przestrzeń rozszerza listę pojazdów i ekwipunku zamieszczoną w Niskiej Orbicie. Zawiera mapy księżycowych kolonii Tycho i Kopernik, oraz marsjańskiej bazy Chryse. Na koniec zamieściliśmy przygodę Czerwony Konflikt, w której niezadowolenie mieszkańców naukowej bazy Isidis okazuje się być czymś więcej niż nasi bohaterowie spodziewali się!

Pozwól twojej kampanii Cyberpunka 2020 wyrwać się z Ziemi i osiągnąć pułap na którym zaczyna się Kosmiczna Otchłań.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.