» Wieści » Konkurs na najlepszą sesję PBF

Konkurs na najlepszą sesję PBF

14-04-2010 19:51 | Michał 'rincewind bpm' Smoleń

Konkurs na najlepszą sesję PBF
Redakcja sekcji Sesje PBF ma przyjemność ogłosić konkurs na najlepszą forumową sesję w systemie Neuroshima. Na najlepszych Mistrzów Gry czekają ufundowane przez Wydawnictwo Portal dodatki do systemu oraz polterowe punkty.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie na naszym forum.

Przejdź dalej: Konkurs na najlepszą sesję PBF

Komentarze

string(15) ""

Tadeus
    Tadeus
Ocena:
0
Dziwne. Już chciałem zaproponować parę toczących się sesji, ale widzę, że nie dość, że liczą się tylko te na Polterze, to jeszcze muszą rozpocząć się dopiero w przyszłości i trwać określoną ilość czasu. Znając realia PBFów, to wymagania dość utopijne.

Cóż. Wypada życzyć organizatorom szczęścia :)
14-04-2010 22:58
dreamwalker
   
Ocena:
0
Gdybyśmy dopuszczali te, które się już zaczęły, trzeba by było jakoś wziąć pod uwagę, że mogły się zaczynać w bardzo różnym czasie, mieć przestoje itd.
Poza tym - nikt nie powiedział, że ma to był wielka epicka kampania :)
Co do ograniczenia do Poltera - kiedy wy się przestaniecie temu dziwić? Taka już specyfika tego portalu :]
14-04-2010 23:22
Tadeus
    Tadeus
Ocena:
0
Jakiś czas już gram w PBFy i te wymagania wydają mi się po prostu nieżyciowe. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że z takimi wytycznymi żadna sesja się po prostu nie załapie. A co za sens w tworzeniu konkursu, w którym nie będzie żadnej konkurencji (a możliwe, że nawet żadnych zawodników, bo wszyscy z czasem zostaną zdyskwalifikowani)?

Co do oceny. Osobiście nie widzę zbytnio znaczenia daty rozpoczęcia i ewentualnych przestojów w określeniu wartości takiej, czy innej sesji. Oba parametry to wartości zupełnie losowe i nie mające znaczenia dla osoby trzeciej, oceniającej jedynie sam stworzony z czasem tekst.

To tak jakby oceniać książkę, biorąc pod uwagę przerwy i zastoje autora :) No chyba, że oceniamy przyjemność z gry uczestniczących w niej ludzi. Ale wtedy trzeba by sporządzić jakąś ankietę dla grających :)

Ale pewnie się po prostu czepiam :)
14-04-2010 23:41
ConAnuS
   
Ocena:
+2
Ja widzę sytuację tak:
Portal funduje nagrody bo chce szerszego rozpropagowania Neuroshimy. W związku z tym chodzi o zwiększenie aktywności i znalezienie potencjalnych nowych graczy.
Już działające sesje raczej tego nie będą generowały. Albo też będą ale niezależnie od konkursu. Stąd wymóg "nowej" sesji.

Oczywiste dla mnie też jest, że skoro konkurs jest ogłaszany i przeprowadzany na Polterze, to ten serwis też chce zachęcić pbf'owców do gry na Polterowym forum.

Inna sprawa to to, czy konkurs wypali. Tutaj też jestem sceptykiem. Ale pożyjemy, zobaczymy. Lepiej że konkurs jest niż by go miało nie być. :)
15-04-2010 01:20
Nefarius
   
Ocena:
+2
To pierwszy Konkurs naszego działu. Nikt mądry z nieba nie spadł :) Czas pokaże co się stanie. Jeśli coś nie wyjdzie będziemy wiedzieć co w następnym Konkursie zmienić żeby było dobrze :)
15-04-2010 09:19
Morel
   
Ocena:
0
Generalnie w takim przedziale czasowym jednostrzałówkę przeprowadzić się da. Też gram już trochę, a i z PBFami mam styczność od dłuższego czasu. Dlatego nie uważam, aby to nie wypaliło.
Tutaj też jest kwestia chęci MG i graczy, oraz pomysłowości prowadzącego przy tworzeniu scenariusza.
Przecież nigdzie nie jest napisane, że to nie może być np pojedyncze zajście w np knajpie. ;)
15-04-2010 10:59

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.