» Wieści » Konkurs Legenda - ogłoszenie wyników

Konkurs Legenda - ogłoszenie wyników


Konkurs Legenda - ogłoszenie wyników
V edycja Konkursu na scenariusz WFRP dobiegła końca. W tym roku motywem przewodnim przygód w Starym Świecie była "Legenda". Do skrzynki sekretarza trafiło 15 prac – najwięcej w dotychczasowej historii konkursu. Jury było pod olbrzymim wrażeniem i z zapałem zabrało się za lekturę przygód, które łącznie liczyły 375 stron. V edycja zaskoczyła nas również miłą niespodzianką – pierwszy raz w konkursie wzięły udział kobiety. Odważnym paniom gratulujemy, podobnie jak nieulękłym panom – raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie rzuconej w tym roku konkursowej rękawicy.

Spośród prac biorących udział w konkursie pięć zyskało szczególną sympatię jurorów. Zgodnie z Regulaminem Konkursu, poszczególni członkowie Kapituły przyznali kolejno trzy, dwa i jeden punkt scenariuszom, które uznali za najlepsze. Niemalże jednogłośnie wskazano zwycięską pracę (z pulą 11 punktów) - Oko Fatum, autorstwa Wojciecha Borowicza. Również wyłonienie kolejnych miejsc nie sprawiło jury kłopotu. Drugie miejsce zajęła przygoda Muchy, nadesłana przez Damiana Madeja (7 punktów). Trzecie miejsce przyznano scenariuszowi Dwadzieścia lat później (4 punkty), który stworzył Andrzej Stój.

W imieniu Kapituły i Sponsorów V edycji konkursu na scenariusz WFRP dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w zmaganiach, a zwycięzcom gratulujemy.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Konkurs Legenda | dział wfrp


Czytaj również

Komentarze


~Enc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@repek:

Tak właśnie próbowałem, a niestety komentarz się nie pojawiał (u karpia).

@Krishakh:

Będę pamiętał na przyszłość, ale samo przerabianie legendy sprawiło mi tyle frajdy, że nie chciałem nawet specjalnie zakręcać scenariuszem.

@karp:

Trzy miesiące są o miesiąc lepsze od dwóch ;)
31-08-2010 14:36
CE2AR
   
Ocena:
0
Najlepiej zacząć pisać już dziś, będziesz miał miesięcy 12 :P
31-08-2010 15:07
~Enc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Quentin po drodze. Obiecuję sobie od pięciu lat, że spróbuję i jakoś nigdy się nie udaje. Może w tym roku (jeśli oczywiście Quentin się odbędzie)?
31-08-2010 15:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.