» Wieści » Koniec zbiórki na The Blessed and the Blasphemous

Koniec zbiórki na The Blessed and the Blasphemous

|

Koniec zbiórki na The Blessed and the Blasphemous

Zakończyła się zbiórka na wydanie The Blessed and the Blasphemous, niezależnego zbioru przygód do siódmej edycji Zewu Cthulhu osadzonego w Afryce Północnej w przededniu i w pierwszych latach II wojny światowej.

Ostateczna kwota wsparcia wyniosła ponad 57 tys. USD (z koniecznych dziesięciu tysięcy), dzięki czemu udało się nie tylko pokryć koszty wydania, ale także odblokować szereg celów dodatkowych takich jak twarda oprawa, lepszej jakości handouty, bonusowe ilustracje i konkurujące ze sobą frakcje.

Elektroniczna wersja podręcznika powinna trafić do wspierających przed początkiem września, a wydanie papierowe ma mieć swoją premierę do końca listopada.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Za przygotowanie The Blessed and the Blasphemous odpowiada wydawnictwo Sons of the Singularity znane między innymi z cthulhowych zbiorów przygód The Sassoon Files i Journal d'Indochine osadzonych odpowiednio w Szanghaju i Indochinach Francuskich.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kickstarter
Tagi: Call of Cthulhu | Campaign Dossier Set | Kickstarter | Sons of the Singularity | The Blessed and the Blasphemous


Czytaj również

Komentarze


Radnon
   
Ocena:
+1

Jestem bardzo ciekawy czy i w jakim stopniu w przygodach pojawią się niezbyt chwalebne epizody wojenne jak to wydarzenie uwiecznione na plakacie.

10-05-2023 21:02
Aesthevizzt
   
Ocena:
+1
Nie wiem ktora strona, ale wyczuwam utrate zmyslow. Albo cos miesza w glowach obu, a druzyna bedzie musiala to powstrzymac zeby zminimalizowac straty.
10-05-2023 22:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.