» Wieści » I Am Zombie po polsku?

I Am Zombie po polsku?

20-12-2016 19:23 | AdamWaskiewicz

I Am Zombie po polsku?

Jak informuje wydawnictwo Lynx Games, w styczniu ma ruszyć w serwisie wspieram.to zbiórka na wydanie polskiej edycji systemu I Am Zombie autorstwa Marka Hagena.

Zbiórka wystartuje 15 stycznia, a w jej trakcie podręcznik oraz niezbędnik gracza będzie można nabyć po znacznie obniżonych cenach. 

Jak informuje wydawca, produkt będzie w całości tworzony w Polsce, a do treści podręcznika dopisany zostanie nowy rozdział, stworzony we współpracy z autorem systemu i osadzony w polskich realiach, z elementami opartymi na polskiej kulturze i historii.

Przewodnik po świecie I Am Zombie zostanie wydany w twardej oprawie, w pełnym kolorze, na kredowym papierze. Książka jest pełna oryginalnych ilustracji, które oddają charakter świata I Am Zombie oraz dodatkowych elementów graficznych, które wzbogacają lekturę. Książka ta może oczywiście służyć jako podstawa podczas sesji LARP i RPG, ale jednocześnie jest to świetna lektura dla każdego fana tematyki zombie i teorii spiskowych. Wciągający styl Marka Rein-Hagena oraz sposób narracji powodują, że z czytelnik, szukając kolejnych wskazówek, z łatwością da się pochłonąć lekturze.

W każdym Niezbędniku drużyny znajdzie się zestaw 110 unikatowych, dwustronnych kart, 32-stronicowa instrukcja AXIOM Null, w której znajdują się zasady rozgrywki I Am Zombie zarówno dla na potrzeby sesji RPG jak i LARP-ów. Dodatkowo w skład zestawu wchodzą: komplet 8 specjalnych kości K6, 48 kartonowych żetonów "Móóózg" i "Bluzg", które służą podkręceniu rozgrywki. Jedynym elementem, który wchodził w skład oryginalnego zestawu, a którego zabraknie w polskiej wersji, jest notes dla graczy, który zostanie przetłumaczony i udostępniony w przyszłości jako dodatek do systemu.

 

Serwis Poltergeist objął patronat nad zbiórką.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: I Am Zombie: Field Manual | I Am Zombie: Play Kit | I Am Zombie | Lynx Games | Make Believe Games | Mark Rein-Hagen | wspieram.to


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.