» Wieści » Horse Girl - nowa gra od Leyline Press

Horse Girl - nowa gra od Leyline Press

01-02-2023 20:25 | AdamWaskiewicz

Horse Girl - nowa gra od Leyline Press

Wydawnictwo Leyline Press uruchomiło w serwisie Kickstarter zbiórkę na wydanie gry fabularnej Horse Girl – jednoosobowego erpega o osobie w ekstremalnie toksycznym związku.

Zbiórka potrwa do 14 lutego, a planowany termin wydania podręcznika to sierpień. Zbiórka nie zakłada celów dodatkowych, a oprócz samego podręcznika w wersji elektronicznej i drukowanej, w jej trakcie można zakupić także specjalną talię kart.

 

Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Leyline Press | Horse Girl | Kickstarter


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Sequel Kiepskiego seksu ^^

01-02-2023 20:33
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Raczej Bestii. Akurat mi pomysł się podoba - absurdalność założenia, że partner chce zamienić dziewczynę w konia łatwiej pozwala przyjąć tematykę związku z kimś, kto odcina partnerkę od rodziny i znajomych, wymaga absolutnego poświęcenia, a wszystko to rzekomo z miłości.

01-02-2023 20:39
Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Wydaje mi się, że trochę taka sztuka dla sztuki, bo nie wydaje mi się, żeby system trafił w ręce osoby, której w założeniu mógłby potencjalnie pomóc. Przestroga przed wikłaniem się w toksyczne związki? Może i tak, ale ciężko wyobrazić, żeby ktoś miał ochotę przeżyć taką przygodę. Prędzej wzbudzi zainteresowanie osób przed którymi w założeniu ma przestrzegać.

01-02-2023 21:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.