» Wieści » Hengalowe postępy

Hengalowe postępy

|

Hengalowe postępy

Wydawnictwo Hengal poinformowało o postępach w pracach and wydaniem podręczników do gier fabularnych Mystery i Summerland oraz suplementów – Bestiariusza do Słowian i zbioru przygód Mieczem i Słowem do Warlocka! Ponadto wydawca poinformował, że większość dystrybuowanego przez niego nakładu podręczników do mafijnej gry fabularnej Omerta został już sprzedany.

MYSTERY: MROCZNY WIEK

Na ten moment złożyliśmy 235 str. podręcznika! Brakuje w nim jedynie Bestiariusza, a poza tym mamy to! W ostatnim tygodniu zostało przeprowadzone czytanie po składzie całości, korekta samego Bestiariusza oraz wdrożyliśmy niektóre poprawki do podręcznika.  Aktualnie przygotowujemy się do sporej aktualizacji na wspieram.to, przy której udostępnimy już praktycznie cały podręcznik, lub całość, jeśli uda się szybko „wkleić” w PDFa Bestiariusz od Ziemowita, który został ufundowany w ramach zbiórki jako dodatkowy próg!

WARLOCK! – MIECZEM I SŁOWEM

Mieczem i Słowem jest już prawie spakowane do końca! Chcemy puścić wszystkie przesyłki za jednym razem. Czekamy na odbiór kuriera, który ma pojawić się w środę. Docelowo w czwartek będziecie już odbierać swoje podręczniki!

SŁOWIANIE – BESTIARIUSZ

Na ten moment mamy prawie 140 str. dodatku Bestiariusza złożone na gotowe! W ciągu dnia/dwóch pojawi się kolejna aktualizacja a do końca tygodnia całość! Wpisujemy jeszcze niektóre statystyki potworów i uzupełniamy niektóre miejsca, które chcemy wzbogacić kolejnymi wariacjami potworów. Przypominamy, że główny tekst został właściwie już opracowany i wrzucony do PDF. Skupiamy się tylko i wyłącznie na niektórych tabelkach. Warto to zaznaczyć, aby zobrazować stopień postępu nad projektem.

SUMMERLAND

Skład podręcznika rusza w ciągu kilki dni jak tylko PDF Mystery i Bestiariusz opuści nasze stajnie. Przewidujemy pierwszy update związany z wysiłkiem dema PDF już w następnym tygodniu! Trzymajcie kciuki!

OMERTA

Połowa nakładu podręcznika jest już na wyczerpaniu! Z każdym kolejnym dniem stos z podręcznikami do tej mafijnej gry fabularnej się zmniejsza, więc jeśli chcecie zgarnąć jeszcze egzemplarz dla siebie – nie czekajcie!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: facebookowy profil wydawcy
Tagi: Wydawnictwo Hengal | Mystery: Mroczny Wiek | Summerland | Mieczem i Słowem | Warlock! | Słowianie: Bestiariusz | Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna | Omerta: Mafijna gra fabularna


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.