» Hard To Kill

Hard To Kill

Dodał: AdamWaskiewicz

Hard To Kill
6.39
Ocena użytkowników
Średnia z 14 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Hard to Kill
Linia wydawnicza: Afterbomb Madness
Autor: Rafał Olszak
Okładka: twarda
Ilustracja na okładce: Dawid Ignar
Ilustracje: Dawid Ignar
Wydawca polski: Cyfrografia
Data wydania polskiego: 4 marca 2014
Miejsce wydania polskiego: Warszawa
Liczba stron: 134
Oprawa: twarda
Format: B5
ISBN-13: 978-83-930571-8-4
Cena: 64,95 zł

Wbrew powszechnej opinii śmiertelna choroba nie jest najgorszą rzeczą, która może przytrafić się człowiekowi. Spaczenie, dewiacja, mutacje – oto prawdziwe nieszczęścia... źródła najdotkliwszej rozpaczy i wszechogarniającego zwątpienia. Amerykanie ze Wschodu Stanów wiedzą o tym doskonale. Jeśli wybierasz się w te strony, szybko też to zrozumiesz. Spodziewaj się najgorszego, bo jest tutaj totalny bajzel. Zapomnij o Ruchu Oporu czy Konfederacji. Tu panuje prawo silniejszego. Trwa bestialska selekcja. Nie tylko z udziałem sowietów czy obcych, ale i ferajny amerykańskich wykolejeńców, którzy od dawna nie wierzą w przywrócenie starego ładu. Bądź gotów – wkrótce poznasz miejsca gorsze niż piekło i istoty potworniejsze aniżeli koszmary.

HARD TO KILL jest drugim z kolei dodatkiem do gry fabularnej AFTERBOMB MADNESS. Podręcznik opisuje realia, społeczności i miejsca szczególne wschodnich Stanów Zjednoczonych. Dostarcza informacji o tamtejszych konfliktach, problemach oraz osobliwych monstrach. Wprowadza do systemu 10 nowych typów postaci oraz 4 gatunki grywalnych mutantów, 100 sztuk ekwipunku, jak również cały arsenał broni. Poza tym jest źródłem inspiracji dla Weteranów, chcących przenieść akcję swoich sesji na wyższy poziom trudności. Podręcznik dedykowany jest dorosłym osobom o mocnych nerwach!

Na ostatnich stronach znajdują się opcjonalne, bardziej realistyczne i brutalne zasady walki i leczenia dedykowane zaawansowanym graczom. Inne dodatki to lista Darów Apokalipsy oraz wskazówki dotyczące odgrywania postaci.

Źródło: Strona wydawcy

Tagi: Hard to Kill | Afterbomb | Afterbomb Madness Afterbomb Madness RPG | Cyfrografia | Wydawnictwo CYFROGRAFIA | Afterbomb: Hard to Kill


Czytaj również

Afterbomb: Hard to Kill
Podręcznik nie do zabicia
- recenzja
Afterbomb Madness, Druga Edycja
Powrót do leja
- recenzja
Afterbomb Madness
Ed Wood RPG
- recenzja
Afterbomb: Combat Zone
Postapo nigdy za wiele
- recenzja
ROBOTICA
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.