» Grimuar

Grimuar

Dodała: Karolina 'Viriel' Bujnowska-Brzezińska

Tytuł: Grimuar
Linia wydawnicza: Warhammer FRP 1 ed.
Autorzy: Chris Felton, Grame Davis, Paul Cockurn, Jim Bambra, Phil Gallagher, Mat Connell, D. Mitilou, Paul Murphy, Jes Goodwin, Rick Priestley, Jeff Daniels
Tłumaczenie: Jacek Brzeziński, Tomek Kreczmar, Artur Marciniak, Smoq, Wojciech Szypuła, Anna Siemek,
Okładka: Geoff Taylor
Wydawca polski: MAG
Data wydania polskiego: 2000
Miejsce wydania polskiego: Warszawa
Liczba stron: 80
Oprawa: miękka
Format: 205 x 285 mm
ISBN-10: 83-87968-35-8

"Oto tajemna księga wiedzy, zawierająca wiele zapomnianych i zaginionych w otchłani dziejów informacji. Wielu uczonych mędrców czuło niepokój, a nawet strach, biorąc ją w dłonie. Czy i Ty jesteś jednym z nich? Czy odważysz się zapoznać z kartami Grimuaru?"

Trzymasz w rękach zbiór wybranych, a dziś już praktycznie niedostępnych tekstów, opublikowanych przed laty na łamach czasopisma Magia i Miecz. Znajdziesz tu klasyczne przygody (Tancerze wojny, Maruderzy Morgluma czy Żelazna przełęcz), artykuły opisujące popularne rasy (m.in. Co w norce piszczy) i najbardziej plugawe stwory (Fimir, a także Skaveni) oraz rozszerzenia zasad (Ręka przeznaczenia). Ale to jeszcze nie wszystko. Na kartach Grimuaru pojawiają się również informacje dotyczące niezwykle popularnej wśród graczy profesji: tancerzy wojny. I wiele, wiele innych cudów Starego Świata.

Grimuar to wspaniałe uzupełnienie zbioru podręczników do gry Warhammer Fantasy Role Play, które winno usatysfakcjonować zarówno starych, jak i nowych fanów tego systemu.

Podręcznik zawiera zbiór artykułów z pisma White Dwarf, które były drukowane w Magii i Mieczu.

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.