» Wieści » Dział Świata Mroku poszukuje redaktorów

Dział Świata Mroku poszukuje redaktorów

|

Dział Świata Mroku poszukuje redaktorów
W związku z dynamicznym rozwojem dział Świata Mroku poszukuje nowych redaktorów. Wielce pożądane są zarówno osoby obeznane z realiami gry, jak i z doświadczeniem literackim oraz korektorskim. Oczywiście jak zawsze jesteśmy też zainteresowani tekściarzami oraz ilustratorami. Ze swojej strony oferujemy sympatyczną atmosferę pracy, wsparcie merytoryczne oraz oczywiście sławę wynikającą ze współpracy z największą witryną o Świecie Mroku w Polsce.

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił, ale nigdy wcześniej nie publikowałeś - nie przejmuj się. Nasi redaktorzy pomogą Ci doskonalić warsztat. Wszystkie nasze teksty przechodzą korektę merytoryczną i językową. Najważniejsze są dobre pomysły i zapał do pracy.

Nie musisz znać całej linii wydawniczej, by z nami współpracować. Znajomość samego podręcznika podstawowego wystarczy, by tworzyć ciekawe artykuły. W związku z niedawną premierą polskiego podręcznika Świata Mroku, zapotrzebowanie na teksty dotyczące śmiertelników jest bowiem największe.

Dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Ciebie!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: WoD


Czytaj również

Komentarze


~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Cóż, czytelnicy patrzą i to powinno wystarczyć.

Ponieważ zaś redaktorzy wod.polter.pl pojawiają się regularnie na Oneiros i z dużą cierpliwością wskazują nam nasze błędy, uważam iż warto odwdzięczyć się taką samą grzecznością. Obu stronom zależy wszak na wysokim poziomie konkurencji, nieprawdaż?
27-01-2008 04:56
~bob_thorp

Użytkownik niezarejestrowany
    @KK
Ocena:
0
Daruj sobie, każdy wyrobił już sobie zdanie na temat Poltera, Ciebie, oficjalnych i nie oficjalnych stron nWOD.
Błędy wygarniajcie sobie na privie, bo czytelnicy potrafią czytać i wyciągać wnioski, takiej pomocy jaką serwujesz nie potrzebują.
Natomiast Oneirosowi robisz dość ryzykowna reklama- portal dla pieniaczy.
A szkoda bo pracuje tam niezła ekipa i część tekstów jest naprawdę dobra.
27-01-2008 12:06
~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Mlask, mlask, pycha. Czyli Szczur albo Gruszczy wpadają na Oneiros, rzucają że w X jest błąd, my poprawiamy albo uznajemy że nie warto, ale generalnie jest OK i nie robimy afery. Chyba, że ktoś zaczyna robić powtarzające się docinki jak ostatnio, ale to już inna sprawa. Wtedy po prostu wkracza moderacja. Ogólnie, głosy o błędach uznajemy za pomocne.

Natomiast gdy pojawię się tutaj i coś wytknę, to jestem pieniaczem. Nawet mimo że wytykam w sposób nieagresywny i po prostu wskazuję gdzie coś IMO zgrzytnęło.

Kocham ludzi o podwójnych standardach.

Gruszczy, mam prośbę do Ciebie i Twoich redaktorów - informacje o błędach w artykułach na Oneiros zgłaszajcie proszę na priv, na kastor (at) oneiros.pl - odwdzięczał się będę tym samym. Dla mnie, naprawdę już, EOT.
27-01-2008 14:12
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
rotfl. Kastor, czy pisząc o czytelnikach, którzy prawidłowo odczytają sytuację masz na myśli tych, z którymi się nieustannie na stronach poltera kłócisz?
I mniej teorii spiskowych życzę.
27-01-2008 16:02
~Darkhan

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Reklama i merytoryczny artykuł to 2 różne rzeczy ... zgadzam sie z Ad.Ryanem w 100%
29-01-2008 13:52
Liefather
   
Ocena:
0
Ach... Jakbysmy na to nie spojrzeli, to niestety w oczy kłuje fakt, że zachowujecie się niewsłasciwie.

Oneiros i polterowy WoD to dwa serwisy poswięcone tej samej sprawie. Kłótnie tego typu, jak i wypominanie sobie błędów, niedociągnięc i wskakiwanie sobie na głowę do niczego nie prowadzi poza kłótnią i cholera wie czy nie wojną między serwisami.

Kastor, z całym szacunkiem, ale obecnie polter wiedzie prym jesli o WoD chodzi i nikt nie zaprzecza, że przysłużyłes się temu.

Co więcej, uważam, że Twoi koledzy z serwisu życzą Ci powodzenia z Oneirosem, a także nie odmówią Ci udzielenia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Prawdą jest też, że troszkę za ostro zacząłes się wypowiadać po komencie hallucyona.

Może tak zakopcie topór wojenny bo tego typu kłótnie i prywatne niesnaski między redaktorami serwisów moga doprowadzić do utraty czytelników. (Wiem, że pewnie uważacie, że znajdą się tacy podzielający poglądy jednej ze stron, ale chyba lepiej jest wpsółistnieć jakos razem, prawda?)
29-01-2008 17:55

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.