» Cyberpunk v3.0

Cyberpunk v3.0

Dodał: Deckard

Cyberpunk v3.0
2.36
Ocena użytkowników
Średnia z 7 głosów
-
Twoja ocena
Linia wydawnicza: Cyberpunk
Autorzy: Mike Pondsmith, Lisa Pondsmith, Will Moss
Okładka: Frozen Marvel Design
Ilustracje: Frozen Marvel Design
Wydawca oryginału: R.Talsorian Group
Data wydania oryginału: 2005
Miejsce wydania oryginału: Redmond, WA, USA
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka
Format: 276 x210
ISBN-10: 1-891933-03-5
Numer katalogowy: RT 04110
Cena: 32$ USD

Myślisz, że jesteś gotowy? Nie jesteś. Nie masz nawet o ty pojęcia. Przyszłość uległa zmianie. Gracze ulegli zmianie. Zasady uległy zmianie.

W mrocznej przyszłości Megakorporacje rządziły światem z niebotycznych, sięgających gwiazd wieżówców, wykorzystując w tym celu armie cybernetycznych zabójców. W czasie gdy boostergangi przemierzały zniszczoną dzicz miast, niekończące się imprezy trwały całą dobę 7 dni w tygodniu w najgorętszych klubach, najmarniejszych barach i najpodlejszych ulicach po tej stronie postholokaustu. Lecz tak było przed Krachem, przed mrocznymi dniami roku 203X.

Teraz pole bitwy należy do nowych Panów Ulicy: kształtujący swoje DNA Reefers przeciwko pełnym przekształceniom cybernetycznym Corpore Metal, ujeżdżający swoje mechy Desnai przeciwko hodującym potwory Riptide, wzmocnieni nanotechnologią wojownicy dróg Rolling State przeciwko cybernetycznym megabroniom miejskich Edgerunners.

Bądź więc gotów, aby uderzyć na Ulicę w tym nowym wcieleniu legendarnej gry fabularnej Mrocznej Przyszłości - świata tak niebezpiecznego, tak mrocznego, że przetrwają tylko najtwardsi, najbystrzejsi i najbardziej scyborgizowani. Lecz poradzisz sobie z tym. Ponieważ jesteś CYBERPUNKIEM.

Komentarze


Szczur
    Cyberpunk v3
Ocena:
0
nie istnieje ;)
20-03-2009 11:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.