» Wieści » Co tam Panie w blogosferze? #20

Co tam Panie w blogosferze? #20

14-02-2010 05:37 | 27532

Przede wszystkim Neurocide rozpoczął Puszkę Pandory – alternatywę dla Karnawału Blogowego, skupiającą się na konkretnych materiałach. W dodatku Darken poinformował o konkursie na parodię Jesiennej Gawędy, w którym można wygrać najnowszy almanach wydawnictwa Portal. Z aktywności blogosfery w dniach 7 – 13 lutego polecamy:
  • Wzmożoną aktywność bloga Inspiracje, gdzie pojawiły się notki Key-Ghawra o D&D z początku lat 90., archiwalny tekst Jarla na temat modułów oraz przedsmak jego tłumaczenia eseju "What Made Original D&D Great".
  • Rozważania Jagmina na temat spopularyzowanej wizji kapłanów w grach fabularnych.
  • Poparte doświadczeniem propozycje Kutaka na kampanię skupiającą się wokół znanego motywu bazy dla postaci graczy.
  • Przygotowana przez Khakiego prezentacja gry Chaos in the Old World w formie wideorecenzji, mająca stanowić nie tylko zachętę do zagrania w nią, ale też do przemyśleń na temat wpływu mrocznych potęg na Stary Świat.
  • I, aby dać odpocząć zmęczonym tygodniem oczu, plan Zhufbaru, twierdzy wykorzystywanej na sesjach Smarfoxa.
Chcesz więcej? Zajrzyj na: Blogi RPG Planeta Bagno
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Blogosfera


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Ok! Doszliśmy do cyferki 20 i myślę, że na tym możemy poprzestać. : ) Mam nadzieję, że polecane przez te dwadzieścia tygodni wpisy same w sobie zachęciły Was do przeglądania blogów rpgowych.
Życzę powodzenia w samodzielnym wyszukiwaniu perełek.
14-02-2010 14:41
Ifryt
   
Ocena:
+2
Gorąco bym Cię, Aureus, zachęcał do kontynuowania cyklu. Nie wiem jak inni, ale mi się bardzo przydaje takie cotygodniowe podsumowanie. Nie mam czasu, żeby śledzić wszystkie te blogi na bierząco, a tak mam przynajmniej gwarancję, że nie przegapię najważniejszych wpisów.
16-02-2010 09:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.