» Wieści » Charakternik - nowy polski system RPG

Charakternik - nowy polski system RPG

|

Charakternik - nowy polski system RPG
W serwisie Wieża.org pojawiła się zapowiedź i okładka nowego polskiego systemu RPG, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Charakternik: Magią i Mieczem ma być grą utrzymaną w konwencji heroicznego dark fantasy, a osoby zainteresowane grą już teraz mogą pobrać ponad trzystustronicowy dodatek do Charakternika, zatytułowany Sekrety Gan Eden i zawierający materiały promocyjne.
Źródło: Wieża.org
Tagi: Charakternik | Charakternik: Magią i Mieczem


Czytaj również

Komentarze


Exar
   
Ocena:
0
Panowie, troche luzu, poczekajcie do pełnej i ostatecznej wersji z pluciem jadem.

Trzymam kciuki za powodzenie projektu!
10-05-2012 10:44
Malaggar
   
Ocena:
+1
Ale jakie plucie jadem?
Znamy mechanikę - koszmarek, a do tego dostajemy "herołic dark fantazy", czyli coś, co mamy w różnych formach od lat na rynku.
10-05-2012 10:48
43951

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zapowiada się ciekawie, moim zdaniem. Mam nadzieję, że popracują jeszcze nad elementem mechanicznym. Na razie, jak na moje doświadczenie, to wydaje mi się ona popsuta.
10-05-2012 11:51
streetfighter2
   
Ocena:
0
Jak zwykle, ktoś coś zrobił z pasją, a spotyka się tylko z krytyką ze strony ludzi, którzy powinni wspierać tego typu projekty. Okładka i tytuł odrazu mi się spodobały. Jad sączący się na tym forum i złośliwość nie są moim zdaniem na miejscu. PDF to tylko szkic do pomysłów autora o czym zresztą pisze na samym początku. Na pewno skorzystam z niektórych pomysłów podczas prowadzenia. Czekam na jakieś konkrety, 160zł to sporo ale może będzie jakaś promocja w przedsprzedaży :)
14-05-2012 10:02
Malaggar
   
Ocena:
+3
Powinni bodlaczegoczemu? I co mnie obchodzi, czy z pasją, czy z chęci zysku? Jestem klientem i chcę dobry produkt.
14-05-2012 10:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.