» Wieści » Biała Dama

Biała Dama

|

Biała Dama to nowa nagroda przyznawana za najlepszy scenariusz bądź tekst źródłowy do gry fabularnej. Nagroda stworzona z myśla o kobietach, ponieważ polski swiat fantastyki i RPG potrzebuje wyraźnego dotyku wrażliwej i subtelnej kobiecej ręki. Oprócz nagrody głównej przewidziane są dodatkowe wyróżnienia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas konwentu Imaldris VII. Więcej informacji możecie znaleźć na http://bialadama.rpg.net.pl.

Przejdź dalej: Biała Dama

Komentarze


    Howgh!
Ocena:
0
Pozostaje mi tylko podpisać się pod wypowiedzią furiatha. Nie ma sensu pisać tego drugi raz.

A Sejemu nie będę nic za jego plecami wyrzucał. Mam więcej kultury, niż on.
07-07-2003 18:02
karp
    Żółw łobuzie
Ocena:
0
;o) znowu mu wrzucasz...
07-07-2003 20:49
    Tak, wiem
Ocena:
0
Nie mogłem się powstrzymać :>
08-07-2003 12:03
~Aśka Szaleniec

Użytkownik niezarejestrowany
    Ostatnie słowo
Ocena:
0
Chciałam dorzucić jeszcze jedno słowo na temat powodu stworzenia Białej Damy. Jak już mówiłam, konkurs nie ma niczego udowadniać ani przeciw niczemu wojować. Ma za to zwrócić dziewczynom uwagę, że mogłyby coś w końcu napisać. Bo problem jest nie w tym wcale (jak zdajecie się sugerować), że w innych konkursach dziewczyny PRZEGRYWAJĄ z facetami - problem w tym, że one W OGÓLE NIE PISZĄ!!!

Więc jeśli BD to konkurs tylko dla kobiet, to nie ma siły - albo to właśnie dziewczyny napiszą, albo konkurs w ogóle się nie odbędzie.

I wiecie co? Nawet jeśli po tej burzliwej dyskusji (44 komentarze!!! hurra!!!) dziewczyny się spłoszą (proszę, nie dajcie się zwariować!) i na BD nie przyjdzie ani jedna przygoda, ale za to w Quentinie zobaczę chociaż ze 3 scenariusze napisane przez dziewczyny - to uznam, że Dama spełniła swoje zadanie.

Swoją drogą dlaczego uważacie, że ktoś, kto napisał na BD, nie może już startować w Quentinie??? Dwie statuetki na półce to przecież lepiej niż jedna! (A Biała Dama jest naprawdę fajną i POWTARZALNĄ z roku na rok statuetką! Wkrótce na stronie pojawi się jej zdjęcie, a - wierzcie mi - trzymać ją w ręce jest znacznie przyjemniej niż oglądać na ekranie.)

Aha, chciałam dodać, że czytając przygody quentinowe najpierw przydzielam punkty, a potem dopiero patrze na nazwisko autora... (tudzież jego płeć, kolor włosów i przekonania religijne ;-)

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz i czekam na wasze przygody w kapitułach obu konkursów, dziewczyny.
10-07-2003 10:51
Seji
    Lekcja kultury
Ocena:
0
Zolw, jak nauczysz sie traktowac kobiety tak, jak na to zasluguja, nauczysz sie szanowac je i ich inicjatywy, poznasz miejsce kobiety w normalnym, demokratycznym i egalitarnym spoleczenstwie, wtedy chetnie przyjde do ciebie wziasc lekcje kultury, dobrego wychowania, bon-ton itp. A na razie, niestety, zapraszam na najblizszym konwencie na warsztaty nieobrazania sie, kiedy ktos ci wytyka bledy. Wstep gratis :).
PS. Jak nie wiesz, co to egalitaryzm, demokracja lub normalne traktowanie kobiety, polecam slownik.
11-07-2003 20:52
~witek

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
to wielka kpina
13-12-2007 15:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.