» Baronia Przeklętych

Baronia Przeklętych

Dodała: Karolina 'Viriel' Bujnowska-Brzezińska

Baronia Przeklętych
6.95
Ocena użytkowników
Średnia z 10 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 10

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
Tytuł: Baronia Przeklętych (Mousillon - Barony of the Damned)
Linia wydawnicza: Warhammer FRP 2 ed.
Wydawca oryginału: Black Industries
Wydawca polski: Copernicus Corporation
Data wydania polskiego: kwiecień 2007
Liczba stron: 96

Uciekajcie stąd!


Mousillon to przeklęta kraina, naznaczona piętnem śmierci. Przez całe wieki gniła z powodu toczącego ją zepsucia, aż stała się ziemią jałową i skażoną złem. Teraz jednak rodzi się tam nowe życie, splugawione i nikczemne, które może ogarnąć całą Bretonię i pogrążyć ją w szaleństwie wojny domowej. Trzeba powstrzymać zło, nim będzie za późno.

Przynieście mi jego głowę!


Zadaniem Bohaterów Graczy jest odnalezienie oraz zabicie słynnego podżegacza, Guido le Beau. Jako dowód mają dostarczyć zleceniodawcy – wpływowemu magnatowi – głowę buntownika. Wkrótce okazuje się, iż poszukiwany skrył się przed pościgiem na ziemiach Mousillon. Podążając jego tropem Bohaterowie muszą radzić sobie nie tylko z niegościnną krainą oraz podejrzliwą i przesądną ludnością, ale także z niebezpieczeństwami o bardziej złowieszczej naturze. W stolicy księstwa będą musieli odnaleźć się w kotle intryg i dochodzeń, zapobiec planom piratów oraz rozwikłać sprawę tajemniczych morderstw i poszlak, które wskazują na działalność heretyckich sił dążących do przejęcia władzy w całym Mousillon. Nawet jeśli misja Bohaterów zakończy się powodzeniem, niełatwo będzie im uciec z przeklętego księstwa.

Na własne ryzyko!


Baronia Przeklętych to nie tylko przygoda rozgrywająca się w świecie gry fabularnej Warhammer Fantasy. Dzięki tej książce będziesz mógł wkroczyć na ziemie najbardziej przerażającego z bretońskich księstw. Oprócz gotowego do rozegrania scenariusza wewnątrz znajdziesz także dokładny opis Mousillon, jego dziejów oraz obecnej sytuacji politycznej, a także wpływowych osobistości (włącznie z ich współczynnikami). Spotkasz się twarzą w twarz z zupełnie nowymi potworami, takimi jak szarzy ludzie. Miejmy nadzieję, iż unikniesz groźnych chorób, jak czerwona ospa lub bagienna gorączka. Poznasz też przedstawicieli nietypowych profesji, niespotykanych poza obszarem Mousillon. Słowem, doświadczysz w pełni tej przeklętej ziemi, choć nie obiecujemy, że ją pokochasz...

Przekonaj się, jaki los czeka Cię w tym zapomnianym przez ludzi i bogów rejonie świata!

Przybądź do Mousillon – Przeklętego Księstwa!

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
witam
ciekaw jesten czemu copcorp dalo ciala i nie umiescilo zajawek poda /
14-04-2007 15:33
Siriel
    Zajawki
Ocena:
0
Przykładowe strony są dostępne na stronie CC:

http://www.copcorp.pl/index.php?mo dule=htmlpages&func=display&pid=7

Wkrótce powinny być także na Polterze.
23-04-2007 23:42
Khil
   
Ocena:
0
Nic ciekawego :/ A szkoda, słyszałem tak pochlebne opinie. Okazuje się, że opis miasta przesadzony, a przygoda totalnie ssie. Jak odkurzacz. Wielka miasto ghuli? Ech... może to tylko nie mój klimat.
18-09-2009 09:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.