» Wieści » Ankieta fantastyczna

Ankieta fantastyczna

17-05-2004 13:47 | Maciek 'starlift' Dzierżek

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest zebranie najważniejszych informacji na temat środowiska miłośników fantastyki i rpg. Ankiecie patronują serwisy Nowa Gildia, Poltergeist, Valkiria i 1k20. Po zebraniu i analizie danych, wyniki będą publicznie dostępne na wszystkich wymienionych serwisach.

Plik w formacie .rtf z ankietą można pobrać tutaj. W pliku znajduje się adres na który należy go po wypełnieniu wysłać. Ankieta trwa dwa tygodnie od dziś (17 maja) do 30 maja 2004 roku.

Komentarze


~pacia

Użytkownik niezarejestrowany
    ojej
Ocena:
0
Ale marudzicie:) Jak czeski chce mieć taką ankietę to może pozwolicie mu być wolnym człowiekiem i taką właśnie mieć? ;))
Pierwsze koty za płoty: nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi.
Nie rozumiem zastrzeżeń do poziomu trudności i czasu wypełniania, ani jedno, ani drugie nie stanowiło dla mnie problemu.
Ale nie wiem kto to jest pałergejmer. Taki co wali pałą na sesji? :)))
18-05-2004 23:04
Joseppe
    Czeski
Ocena:
0
jezeli rzeczywiscie zywisz do mnie ta sympatie, o ktorej piszesz, to wiedz, ze nie narzekam dla samego narzekania, narzekam, poniewaz uwazam, ze mozna bylo zrobic to lepiej.

Cieszy mnie bardzo sama inicjatywa, ale przy nastepnej takiej akcji lepiej zastosowac sie do fachowych procedur tworzenia ankiet, poczytac troche o metodologii tychze (ot choćby u Mazurek-Łppacińskiej), itp.

Wtedy ankiete bedzie sie przyjemniej wypelnialo i bedzie ona niosla za soba wiecej tresci. Jezeli juz badac to porzadnie.

Pozdrawiam serdecznie,
przyszly socjolog (to ci, ktorzy tworza ankiety ;) Joseppe
20-05-2004 16:29
~czeski

Użytkownik niezarejestrowany
    Jos...
Ocena:
0
WSZYSTKO można zrobić lepiej. Ale nie popełnia błedów tylko ten, który nic nie robi. Uważam, że lepsza taka ankieta, niż żadna. Pewne dane i tak zbiorę. Przydadzą się one wszystkim NAM.

I możesz być pewien, że wykorzystam cię przy następnej edycji ankiety, powiedzmy za pół roku. Było się wysuwać? :P
20-05-2004 23:07
Joseppe
    Bede czekal :>
Ocena:
0
W slusznej sprawie zawsze jestem w stanie pomoc :)
21-05-2004 12:15
JoAnna
    Czeski
Ocena:
0
po przeczytaniu Twoich komentarzy do uwag tym bardziej odechciało mi się wypełniać tę ankietę, którą zaczęłam, po czym zwątpiłam, gdyż tego typu ankiety wypełnia się drukowane, a nie w rtfie. Ale niech się Joseppe nad Tobą znęca, ma moje błogosławieństwo. Dwa, Boticelli miał na imię Sandro. Taki drobiazg, ale nie rób ludziom wody z mózgu.
Trzy: Zdecyduj się może na pytania jednego typu, czyli albo otwarte, albo zamknięte, wartościujące itp., przeredaguj ankietę i przestań traktować tych, którzy poświęcili trochę swego czasu, by Ci pomóc, jak gówno.
21-05-2004 17:10
~czeski

Użytkownik niezarejestrowany
    Y?
Ocena:
0
Kto mi pomógł? Nie zauwazyłem, by ktokolwiek mi pomagał.

Owszem, Botticelli miał na imie Sandro, ale był też i Andrea. Krewny i o wiele mniej znany malarz, pozostający w cienu swego zdaje si e wuja. Nie robię więc ludziom wody z mózgu.
21-05-2004 23:12
telkontar
    HMMMM...
Ocena:
0
Za moich czasów... RPGowcy uchodzili za ludzi dobrze wykształconych, zajmujących się najdziwniejszymi dziedzinami życia i stale poszerzającymi swoją wiedzę tudzież horyzonty. Wypełniłem i odesłałem ankietę. Jako człowiek wykształcony mam tą dziwną przypadłość, iż czytam teskt ze zrozumieniem, co jak widzę jest umiejętnością w zaniku wśród większości ankietowanych. Nawet jeżeli pewne sformułowania były nieczytelne dla ankietowanego to sądze, że twórcy do czegoś mają służyć. Ta ankieta JEST NAPISANA W JĘZYKU POLSKIM podobno powszechnie zrozumiałym w tym kraju. Dlaczego nagle RPGowcy zapadli na analfabetyzm funkcjonalny - dalibóg nie wiem.
Aha wypełnienie jej nie zajmuje więcej jak 30 minut.
22-05-2004 00:31
~JoAnna

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Owszem, za moich czasów również. Co nie zmienia faktu, że mnie szkoda czasu na wypełnianie ankiety, która jest niechlujnie zrobiona.
czeski: potraktuj uwagi ludzi, którzy WYPEŁNILI te ankietę jako chęć pomocy, a nie dokopania. Następną zrób lepiej, bo wrzeszczeć, że się jest biednym i niezrozumianym każdy potrafi, natomiast poprawić to, co się schrzaniło tylko jednostki wybitne.
22-05-2004 18:51
JoAnna
   
Ocena:
0
Ach, i gdybyś był tak dobry i podrzucił mi jakieś namiary na materiały o Andrei Boticellim, bo przeryłam Internet i nie znalazłam ani słowa, a chętnie sobie rozszerzę wiedzę, żeby nie wychodzić na idiotkę.
22-05-2004 18:58
~czeski...

Użytkownik niezarejestrowany
    Cóż...
Ocena:
0
...ja tej ankiety zupełnie do nieczego nie potrzebuję. Robię ją hobbystycznie, po to, żeby sobie fantaści mogli zobaczyć, jak wyglądają w soczewce statystyki. Więc tak naprawdę pomagacie sobie a nie mnie.

Internet.. hm... A może by tak biblioteka?

Dla mnie koniec dyskusji.
23-05-2004 01:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.