» Questy

Questy

Pokaż: aktywne | zakończone
Wyświetlono rezultaty 1-20 z 88.
Sortuj wg:
Uzupełnij bazę na Oscary 2019

Uzupełnij bazę na Oscary 2019

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na dodaniu brakujących not filmów nominowanych do Oscarów za rok 2018. W chwili tworzenia tego questa noty ma 13 z 52 nominowanych filmów. Aby wykonać Quest, należy dodać co najmniej 10 z brakujących not. Pod uwagę brane będzie jedynie pierwsza zgłoszona nota dla danego tytułu. Warunkiem zaliczenia jest przestrzeganie zasad formatowania. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch.
Uzupełnij bazę komiksów DC i Marvela

Uzupełnij bazę komiksów DC i Marvela

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na dodaniu brakujących not komiksów DC Comics i Marvela wydanych w Polsce do bazy Poltergeista. Dodawane noty muszą zawierać przynajmniej wszystkie informacje znajdujące się na stronie odpowiedniego polskiego wydawcy lub pełne informacje z wydania papierowego. Aby wykonać Quest, należy zalogować się w serwisie, rozpocząć quest i dodać co najmniej 20 z brakujących not. Pod uwagę brana będzie jedynie pierwsza zgłoszona nota dla danego tytułu. Warunkiem zaliczenia noty jest przestrzeganie zasad tworzenia not komiksowych. Za weryfikację Questa odpowiada Wiktor 'Anz...
Uzupełnij premiery filmowe

Uzupełnij premiery filmowe

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na dodaniu brakujących not filmów, których polska premiera zaplanowana jest na 2018 rok, korzystając z danych z katalogów dystrybutorów i bazy IMDb. Aby wykonać Quest należy do końca stycznia dodać co najmniej 10 not filmów wydawanych przez United International Pictures, Monolith Films, Imperial CinePix, Kino Świat, Forum Film Poland, Gutek Film i Warner Bros. Entertainment Polska. Pod uwagę brane będzie jedynie pierwsza zgłoszona nota dla danego tytułu. Warunkiem zaliczenia jest przestrzeganie zasad formatowania. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluc...
Uzupełnij bazę mang Waneko

Uzupełnij bazę mang Waneko

Zgłoszenia: 11 | Liczba nagród: 5
Quest polega na dodaniu brakujących not komiksów wydanych przez wydawnictwo Waneko do bazy Poltergeista. Dodawane noty muszą zawierać przynajmniej wszystkie informacje znajdujące się w bazie danych na stronie wydawnictwa. Aby wykonać Quest, należy zalogować się w serwisie, rozpocząć quest i dodać co najmniej 20 z brakujących not. Pod uwagę brana będzie jedynie pierwsza zgłoszona nota dla danego tytułu. Warunkiem zaliczenia noty jest przestrzeganie zasad tworzenia not komiksowych. Za weryfikację Questa odpowiada Wiktor 'Anzelm' Wieczorek. Quest trwa do 8 grudnia 2017 r.
Uzupełnij bazę na Oscary

Uzupełnij bazę na Oscary

Zgłoszenia: 4 | Liczba nagród: 1
Quest polega na dodaniu brakujących not filmów nominowanych do Oscarów za rok 2016. W chwili tworzenia tego questa noty ma 11 z 62 nominowanych filmów. Aby wykonać Quest, należy dodać co najmniej 20 z brakujących not. Pod uwagę brane będzie jedynie pierwsza zgłoszona nota dla danego tytułu. Warunkiem zaliczenia jest przestrzeganie zasad formatowania. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch.
Zrecenzuj Le Guin

Zrecenzuj Le Guin

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej książki autorstwa Ursuli K. Le Guin. Do wzięcia udziału w queście nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Jedna osoba może zgłosić się tylko do jednego Questa jednocześnie. Nagrodę otrzyma pierwsza osoba, której tekst zostanie uznany za nadający się do publikacji na stronie. Autor powinien samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz wybranej przez siebie książki. Tekst powinien liczyć sobie przynajmniej 6 tysięcy znaków wraz ze spacjami. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Niemy strach

Zrecenzuj Niemy strach

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Niemy strach autorstwa Grahama Mastertona. Do wzięcia udziału w queście nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Jedna osoba może zgłosić się tylko do jednego Questa jednocześnie. Egzemplarz książki zostanie wysłany przez Poltergeista. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Człowieka Obiecanego

Zrecenzuj Człowieka Obiecanego

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 10 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu powieści Człowiek obiecany autorstwa Pawła Majki. Do wzięcia udziału w Queście wymagane jest posiadanie przynajmniej 10 punktów reputacji. Jedna osoba może zgłosić się tylko do jednego Questa jednocześnie. Aby wykonać Quest należy zrecenzować powieść na podstawie przysłanego przez nas egzemplarza książki. Jeśli zgłaszający się nie zna poprzedniego tomu, Dzielnicy obiecanej, możliwe jest przysłanie egzemplarzy obu książek, ale w tym przypadku należy skontaktować się wcześniej z koordynatorem działu książkowego, oraz wymagane będzie napisanie dwóch recenzji, dla...
Zrecenzuj Na ostrzu noża

Zrecenzuj Na ostrzu noża

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Na ostrzu noża autorstwa Miroslava Žambocha. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz powieści. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Można brać udział tylko w jednym queście naraz. Nagrodę otrzyma pierwszy autor, którego recenzja zostanie opublikowana na naszej stronie.
Recenzuj Marvel NOW!

Recenzuj Marvel NOW!

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu z własnych zasobów co najmniej dwóch komiksów z serii Marvel NOW!, a następnie kolejnych dwóch dostarczonych przez redakcję. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzje i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do ich publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch.
Zrecenzuj Forced Showdown

Zrecenzuj Forced Showdown

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry PC Forced Showdown. Osoba wykonująca Quest otrzyma od nas grę w wersji cyfrowej (kod Steam). Do zgłoszenia się wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzję i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do jej publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch, szef działu gier PC.
Zrecenzuj Hard Reset Redux

Zrecenzuj Hard Reset Redux

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry PC Hard Reset Redux. Osoba wykonująca Quest otrzyma od nas grę w wersji cyfrowej (kod Steam). Do zgłoszenia się wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzję i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do jej publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch, szef działu gier PC.
Zrecenzuj Homefront: The Revolution

Zrecenzuj Homefront: The Revolution

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu gry PC Homefront: The Revolution, Osoba wykonująca Quest otrzyma od nas grę w wersji cyfrowej (kod Steam). Do zgłoszenia się wymagane jest posiadanie przynajmniej 1 punktu reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać recenzję i uczestnicząc w redakcji, doprowadzić do jej publikacji na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Jan 'gower' Popieluch, szef działu gier PC.
Zrecenzuj Studnię Zagubionych Aniołów

Zrecenzuj Studnię Zagubionych Aniołów

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 3 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Studnia Zagubionych Aniołów autorstwa Artura Laisena. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Książka nie będzie wliczała się w limit materiałów dostępnych do pobrania dla użytkownika, jednak każdy użytkownik może brać udział w tylko jednym queście jednocześnie.  Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie 3 punktów reputacji.
Zrecenzuj Piekarę

Zrecenzuj Piekarę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej książki autorstwa Jacka Piekary. Nagrodę otrzymuje pierwsza osoba, której recenzja zostanie opublikowana. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz powieści. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji. Użytkownik nie może zgłosić się do więcej niż jednego questa jednocześnie.
Zrecenzuj Artefakt

Zrecenzuj Artefakt

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 5 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Drugie odkrycie ludzkości/Norstrilia autorstwa Cordwainera Smitha. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz powieści. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie 5 punktów reputacji.
Zrecenzuj Diabelski dług

Zrecenzuj Diabelski dług

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Diabelski dług autorstwa Christie Golden. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Książka nie będzie wliczała się w limit materiałów dostępnych do pobrania dla użytkownika, jednak każdy użytkownik może brać udział w tylko jednym queście jednocześnie.  Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji.
Zrecenzuj Cooka

Zrecenzuj Cooka

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnie wybranej książki autorstwa Glena Cooka. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji.
Zrecenzuj Dicka

Zrecenzuj Dicka

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 5 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej książki autorstwa Philipa K. Dicka. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Tekst powinien liczyć sobie od 5 do 7 tysięcy znaków wraz z odstępami. Recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz recenzowanej pozycji. Do zgłoszenia się do questa wymagane jest posiadanie przynajmniej 5 punktów reputacji.
Zrecenzuj Początek

Zrecenzuj Początek

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Początek autorstwa Tarana Matharu. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki. Książka nie będzie wliczała się w limit materiałów dostępnych do pobrania dla użytkownika, jednak każdy użytkownik może brać udział w tylko jednym queście jednocześnie.  Do zgłoszenia się do questa nie jest wymagane posiadanie punktów reputacji.