» Wieści » Wkrocz do Ruin Thandaru

Wkrocz do Ruin Thandaru

20-02-2021 16:16 | Marcin 'Karriari' Martyniuk

Wkrocz do Ruin Thandaru

18 lutego do sprzedaży trafiły Ruiny Thandaru, dodatek kampanijny wprowadzający tryb kooperacyjny i solo do gry Hero Realms. Kampania zaoferuje trzy misje, pomiędzy którymi gracze będę mieli okazję rozwinąć swoje postacie. Do sklepów powróciła także podstawowa wersja Hero Realms oraz Zestawy Bohaterów.

Informacja prasowa:

Wczesnym wieczorem w gospodzie Czterech Rzek panuje taki ścisk, że nie da się choćby szpilki wetknąć. Ludzie, elfy i przedstawiciele kilkunastu innych ras piją, jedzą, śmieją się i krzyczą. Siedzicie przy swoim ulubionym stole w ciemnym kącie na tyłach sali, popijając piwo z rogów i zastanawiacie się, co zjecie na kolację, gdy raptem waszą uwagę przyciąga huk i brzęk dobiegający od strony drzwi. Ktoś przewraca stół, naczynia roztrzaskują się o podłogę rozlewając napitki, a jakiś wściekły krasnolud odpycha z całych sił nie mniej rozeźlonego orka. Obserwujecie tę scenę z umiarkowanym zainteresowaniem – wszak w Czterech Rzekach bójki są na porządku dziennym.

Wtedy jednak dostrzegacie dym…

Tak właśnie rozpoczyna się epicka przygoda Hero Realms: Ruiny Thandaru.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Dodatek kampanijny Ruiny Thandaru zmienia grę podstawową Hero Realms w pełną zaskakujących przygód kooperacyjną grę karcianą. Dodatek pozwala grać w trybie solo lub kooperacyjnym. Kampania zawiera 3 unikatowe misje, pomiędzy którymi gracze mogą wybierać nowe umiejętności, sprzęt, przedmioty z pomocą, których rozwijają swoją postać.  

Wybierz swoją postać i wyrusz na wyprawę w gronie potężnych bohaterów. Zmierz się z piętrzącymi się przeciwnościami i zdobądź punkty doświadczenia, które będziesz mógł wydać pomiędzy scenariuszami na nowe umiejętności. Odnajduj cenne skarby, w tym potężne magiczne przedmioty, które dołączysz do talii startowych poszczególnych bohaterów.

  • Ten dodatek do gry Hero Realms zawiera trzy unikatowe misje o rosnącym poziomie trudności dla od 1 do 5 graczy.
  • Znajdziecie w nim 150 nowych kart do gry, 8 dużych kart Hersztów, instrukcję i księgę przygody.

UWAGA: Ten dodatek wymaga gry podstawowej Hero Realms oraz przynajmniej jednego Zestawu Bohatera.

Gry zostały objęte patronatem Poltergeista.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: IUVI Games | Hero Realms | Hero Realms: Ruiny Thandaru


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.