Wielka Gra #2

Wielka Gra #2
Zapraszamy wszystkich planszomaniaków i nie tylko na drugi etap Wielkiej Gry!

UWAGA: W konkursie mogą brać udział wyłącznie zalogowani użytkownicy serwisu.

Od 13 lipca przez tydzień, do 19 lipca do godz. 20:00, będziecie mogli odpowiadać na poniższe pytania. Wśród osób z największą liczbą poprawnych odpowiedzi rozlosujemy egzemplarz gry logicznej Qubix, przekazany przez Grannę.

Co więcej, punkty z tego etapu, jak i z każdego kolejnego, będą się liczyły przy wyłonieniu głównego zwycięzcy, który będzie mógł się cieszyć własnym egzemplarzem kosmicznej gry Eclipse (ufundowanej przez wydawnictwo REBEL.pl).

W drugim etapie, gościmy Adama Kałużę, jedynego polskiego projektanta nominowanego do Spiel des Jahres oraz autora dziesiątek gier. Specjalnie dla Wielkiej Gry autor wymyślił dwa pytanie (nr 4 i 5) związanych z dwoma pasjami Folka: grami planszowymi oraz jaskiniami.

Więcej informacji na temat Wielkiej Gry znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do udziału!


Regulamin:

1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie zalogowani użytkownicy serwisu.
2. Członkowie redakcji i stali współpracownicy serwisu Poltergeist oraz przedstawiciele fundatorów nagród (Fundacja Rodem z Polski, Granna, IPN, Phalanx Games Polska, REBEL.pl) i ich rodziny nie mogą brać udziału w zabawie.
3. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich nicków w liście rankingowej.
4. Zwycięzcy wyrażają zgodę na użycie swoich danych osobowych - imienia i nazwiska oraz miejscowości - w ogłoszeniach o wynikach.
5. W sprawach spornych ostateczne słowo ma szef działu planszówek w serwisie Poltergeist.
6. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu.

Konkurs zakończył się. Nagrodzeni uczestnicy zostaną poinformowani e-mailem lub telefonicznie.