» Wieści » Wiedźmiński konkurs dla dużych i małych

Wiedźmiński konkurs dla dużych i małych

|

Wiedźmiński konkurs dla dużych i małych

W związku ze zbliżającą się premierą gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat, wydawnictwo Rebel ogłosiło konkurs na wymyślenie nowej szkoły wiedźmińskiej. Akcja potrwa do 8 czerwca, do godz. 23:59, a z jej szczegółowym regulaminem można zapoznać się TUTAJ.

Informacja prasowa:

 

W zeszłym tygodniu w wydarzeniu Premiera gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat mieliście okazję zapoznać się ze szkołami wiedźmińskimi dostępnymi w grze. Wiecie, czym się charakteryzują, mogliście też sprawdzić, do którego cechu sami należycie.

 

A gdyby szkół było... więcej?

 

Jakie zwierzę lub magiczna istota pojawia się na medalionie jego członków? Jakimi przymiotami wyróżniają się wiedźmini tej szkoły? W czym się specjalizują, jaki styl walki preferują, jakie mają mocne strony? Co odróżnia ich od adeptów pozostałych 5 szkół?

 

Wymyślcie nowy cech wiedźmiński i wygrajcie jedną z nagród, które przekazało nam CD PROJEKT RED: wielką figurkę gryfa, metalowe tablice z grafikami, puzzle oraz komiks.

 

Forma jest absolutnie dowolna: może to być opowiadanie, opis, wiersz. rysunek, video lub cokolwiek innego co wpadnie Wam do głowy - liczymy na Waszą kreatywność!

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: facebookowy profil wydawcy
Tagi: Wydawnictwo Rebel | Wiedźmin: Stary Świat


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.