» Wieści » Waste Knights: Second Edition w lutym na Kickstarterze

Waste Knights: Second Edition w lutym na Kickstarterze

|

Waste Knights: Second Edition w lutym na Kickstarterze

Na stronie wydawnictwa Galakta pojawił się przybliżony termin startu kampanii Waste Knights: Second Edition. Gra trafi na Kickstartera jeszcze w lutym bieżącego roku. Zachęcamy również do lektury recenzji pierwszej edycji.

Inf. prasowa

Kampania gry Waste Knights: Second Edition na Kickstarterze odbędzie się już w lutym tego roku. O dokładnej dacie startu oraz czasie trwania kampanii będziemy informować w kolejnych newsach.

Waste Knights: Second Edition to postapokaliptyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy osadzona w dystopijnej przyszłości i inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.

Waste Knights: Second Edition jest tytułem, w którym największą rolę odgrywa przygoda oraz indywidualne historie każdego z rycerzy przeżywane na pustkowiach Australii. Gracze będą mieli wpływ na przebieg gry podejmując się różnych Misji i dokonując fabularnych wyborów, które zmienią rozgrywkę nie tylko dla nich, ale także dla pozostałych uczestników. Sercem każdej rozgrywki jest Księga Misji – gracze znajdą w niej zarówno Misje Fabularne, jak i Misje Strategiczne, które wrzucą ich w sam środek konfliktu lub postawią przed nimi niemal niemożliwe do wykonania zadanie. Niektóre Misje będą wymagały ścisłej współpracy, podczas gdy w innych gracze staną naprzeciwko siebie w brutalnym wyścigu po zwycięstwo.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Galakta | Waste Knights | Waste Knights: Second Edition | Rycerze Pustkowi


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.