» Waste Knights: Second Edition

Waste Knights: Second Edition

Dodał: Marcin 'Karriari' Martyniuk

Waste Knights: Second Edition
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 1
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Waste Knights: Second Edition
Seria wydawnicza: Waste Knights
Typ gry: przygodowa
Projektant: Marek Mydel, Paweł Szewc
Ilustracje: Damian Bajowski, Bartłomiej Fedyczak, Michał Lechowski, Jarosław Marcinek, Piotr Rossa, Tomasz Ściolny, Michał Teliga
Data wydania oryginału: 2019
Wydawca polski: Galakta
Data wydania polskiego: 2019
Liczba graczy: od 1 do 4
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: 90-180 min.

Waste Knights: Second Edition to postapokaliptyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy osadzona w dystopijnej przyszłości i inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.

Gracze wcielają się w Rycerzy Pustkowi, nieugiętych bohaterów zniszczonego świata, którzy muszą stawić czoła nieustannemu zagrożeniu. Podczas gry będą musieli mądrze zarządzać zasobami w postaci paliwa, amunicji i leków, utrzymywać na chodzie swoje pojazdy, dbać o zdobyty z trudem ekwipunek i zdobywać osiągnięcia, które pomogą im polepszyć swoją reputację na pustkowiach. Reputacja będzie im potrzebna, aby nauczyć się nowych umiejętności, zdobyć zaawansowaną broń i pancerze z poprzedniej epoki lub podjąć się zadań przeznaczonych tylko dla najbardziej wytrwałych śmiałków.

Modułową mapę pustkowi gracze będą stopniowo odkrywać i przemierzać w swoich pojazdach, natrafiając po drodze na niezwykłe miejsca, nieznajomych oraz skażone obszary, na których często ukrywają się mutanci oraz wytwory zakazanych eksperymentów genetycznych. Radzenie sobie z zagrożeniami pustkowi stanie się nie lada wyzwaniem, gdy jeden z rywali wcieli się w rolę Padliniarza i zrobi wszystko, żeby powstrzymać rycerzy.

Waste Knights: Second Edition jest jednak przede wszystkim tytułem, w którym największą rolę odgrywa przygoda oraz indywidualne historie każdego z rycerzy przeżywane na pustkowiach Australii. Gracze będą mieli wpływ na przebieg gry podejmując się różnych Misji i dokonując fabularnych wyborów, które zmienią rozgrywkę nie tylko dla nich, ale także dla pozostałych uczestników. Sercem każdej rozgrywki jest Księga Misji – gracze znajdą w niej zarówno Misje Fabularne, jak i Misje Strategiczne, które wrzucą ich w sam środek konfliktu lub postawią przed nimi niemal niemożliwe do wykonania zadanie. Niektóre Misje będą wymagały ścisłej współpracy, podczas gdy w innych gracze staną naprzeciwko siebie w brutalnym wyścigu po zwycięstwo.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Waste Knights: Second Edition | Galakta | Waste Knights | Rycerze Pustkowi | Damian Bajowski | Bartłomiej Fedyczak | Michał Lechowski | Jarosław Marcinek | Piotr Rossa | Tomasz Ściolny | Michał Teliga


Czytaj również

Rycerze Pustkowi
Zakopani w pomarańczowy piach
- recenzja
Rycerze Pustkowi
Którędy na Górę Kościuszki?
- recenzja
Rycerze Pustkowi
Fotounboxing # 22
Wiek złodziei
Mrok i cień na planszy
- recenzja
Erpegowe polecajki 2022
Nie tylko na prezenty
Obcy Gra Fabularna: Zestaw startowy
Śmierć czai się wszędzie
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.