» Wieści » Villa Paletti po polsku

Villa Paletti po polsku

11-05-2010 12:07 | Paweł 'Szept' Furman

Villa Paletti po polsku
Wydawnictwo G3 informuje, że została przygotowana polska wersja językowa gry rodzinnej Villa Paletti, zdobywcy w tytułu Spiel des Jahres 2002.

Villa Paletti to familijna gra zręcznościowa, w której gracze wspólnie budują wspaniałą willę. Budowę tego monumentalnego budynku rozpoczął wiele lat temu dziadek budowniczego o nazwisku Paletti. Budowa jednak została przerwana z powodu braku funduszy. Teraz wnuk postanowił dokończyć dzieło swego przodka i znalazł do tego sposób na poradzenie sobie z brakiem dukatów. Wpadł na pomysł, aby użyć na wyższych kondygnacjach kolumn, które wybudowano już wcześniej. Jednak czy budowla wytrzyma te manipulacje?

W trakcie rozgrywki gracze starają się przenosić kolumny w swoich kolorach na wyższe piętra willi, oczywiście uważając przy tym, aby niczego nie zawalić. Jeżeli gracz nie może przenieść wyżej żadnej ze swoich kolumn, dokłada nowe piętro, a budowa jest kontynuowana. W pewnym momencie jednak budynek się zawali, a zwycięzcą zostanie gracz, który umieścił na najwyższym piętrze kolumnę lub kolumny o najwyższej wartości.

Kolumny jak i piętra wykorzystywane do budowy są wykonane z drewna dzięki czemu wytrzymają nie jedną nieudaną próbę wzniesienia wspaniałej budowli.

Sugerowana cena detaliczna: 84 zł.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: G3
Tagi: Villa Paletti | G3


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.