» Wieści » Tyci Akroobaci zakończyli zbiorkę śpiewająco

Tyci Akroobaci zakończyli zbiorkę śpiewająco

13-07-2021 11:08 | Daga 'Tiszka' Brzozowska

Tyci Akroobaci zakończyli zbiorkę śpiewająco

Zakończyła się crowdfundingowa zbiórka na grę Tyci Akrobaci – zręcznościowej planszówki, której akcja osadzona jest w cyrku. Grę ufundowano z niesamowitym wynikiem – 46 085 złotych, czyli 4148% założonego celu.

Nota wydawcy:

Tyci Akrobaci porwą Was w szalony, ekscytujący świat akrobatyki, śmiechu i nerwów ze stali! Stań na czele ekipy cyrkowej i przy pomocy tycich akrobatów, niesamowitych zwierząt, cyrkowych rekwizytów i wielkich gwiazd, stwórz przedstawienie jakiego nie widział jeszcze świat!

W tej szalonej grze rodzinnej będzie trzeba wykazać się nie lada zręcznością, sprytem i często też szybkością, bo wraz z Tobą o miano najlepszej grupy cyrkowej rywalizuje trzech graczy.

Waszym zadaniem jest sprostać wymaganiom publiki, która wyrażona jest przez 6 kart z różnych kategorii, a im więcej kart spełnicie, tym większe czekają na Was oklaski, ale widownia szybko się nudzi, zatem na przestrzeni trzech pokazów wymagania te będą się zmieniać! Do tego najszybszy gracz zostanie nagrodzony dodatkowymi oklaskami. Możesz spełniać zachcianki publiczności tworząc różne układy cyrkowe, ale największy szał będzie, gdy wszystkie te figury ustawisz w jedną wielką wieżę i zdobędziesz jeszcze więcej aplauzu! To wciąż nie wszystko, bo w finalnym trzecim przedstawieniu dołączą do Ciebie światowej klasy sławy, jak siłacz Arnold, klaun Tella, czy małpki King i Kong, a każde ze swoim specjalnym popisem!

W grze znajdziecie ponad 100! komponentów, w tym aż 59 różnych drewnianych mepelków – akrobaci, zwierzęta, rekwizyty i gwiazdy cyrkowe. Gwiazdy dodatkowo posiadają zestaw naklejek, którymi możecie ozdobić mepelki, a w grze możecie skorzystać ze specjalnej aplikacji, która nie tylko odlicza czas, ale też dodaje wiele klimatu, puszczając przy tym różne cyrkowe melodyjki! 

Tyci Akrobaci to gra zręcznościowa, w której w przeciągu 3 pokazów (rund) staramy się otrzymać jak największy aplauz publiczności (punkty).

Wydawcą jest Dice & Bones. 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawca na Wspieram.To
Tagi: Tyci Akrobaci | Dice & Bones

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.