» Wieści » Trzy wieści od Phalanx Games Polska

Trzy wieści od Phalanx Games Polska

04-01-2011 23:04 | Paweł 'Szept' Furman

Trzy wieści od Phalanx Games Polska
Wydawnictwo Phalanx Polska podzieliło się informacjami o swoich najbliższych planach. Phalanx Games Polska przygotowano dwa nowe warianty zasad do gry Boże Igrzysko - Dzieje Rzeczypospolitej Szlacheckiej.
  • Pierwszy z nich zwiększa rolę walki o pozycję Hetmana, gdyż poświęcone na nią wpływy określą również kolejność ruchów graczy w trakcie danej tury gry. Wariant ten szczególnie warto wypróbować w rozgrywce czteroosobowej, gdzie kolejność ruchów graczy ma największe znaczenie.
  • Drugi wariant jest przeznaczony dla osób chcących skrócić rozgrywkę. Cała pierwsza tura gry zostaje wciągnięta do rozstawienia początkowego. Dzięki temu gracze rozgrywają tylko trzy tury, jednak bez większej straty dla ogólnego przebiegu i charakteru gry.
Plik z zasadami można pobrać ze strony wydawcy. Druga informacja dotyczy zapowiadanej już kiedyś gry Automobile. Termin polskiej premiery przeniesiono na luty 2011 roku. Data nie jest pewna, ale projekt nie został jeszcze porzucony. Trzecia wieść powinna ucieszyć miłośników gier strategicznych i wojennych (zarówno początkujących jak i weteranów). Na przełomie stycznia i lutego wydawnictwo planuje wprowadzić na nasz rynek nową grę wojenną w bardzo przystępnej cenie. Więcej szczegółów jej dotyczących na razie nie zdradzono.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Phalanx Games Polska
Tagi: Phalanx Games Polska | Boże Igrzysko | Automobile


Czytaj również

Automobile
Zostań potentatem samochodowym!
- recenzja
Relacja z rozgrywki w Automobile
Producenci samochodów w natarciu!
Boże Igrzysko
O naprawie i psuciu Rzeczpospolitej
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.