» Wieści » Szarlatani z Pasikurowic od G3

Szarlatani z Pasikurowic od G3

28-09-2018 19:19 | Marcin 'Karriari' Martyniuk

Szarlatani z Pasikurowic od G3

Wydawnictwo G3 pracuje obecnie nad grą Szarlatani z Pasikurowic, polską edycją Die Quacksalber von Quedlinburg. Tytuł został laureatem nagrody Kennerspiel des Jahres 2018. Gra została objęta patronatem Poltergeista i niebawem będziemy informować o szczegółach polskiego wydania oraz dacie premiery.

Informacja prasowa:

Szarlatani z Pasikurowic ukaże się nakładem naszego wydawnictwa jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w okolicach listopada. Warto wspomnieć iż otrzymała ona prestiżową nagrodę Kennerspiel des Jahres 2018. 
W tej grze wcielamy się w szarlatanów, którzy raz w roku ściągają do Pasikurowic, aby wykazać się kunsztem warzenia eliksirów leczących wszelkie możliwe schorzenia i dolegliwości. Mechanicznie gra oparta jest na odpowiednim budowaniu woreczka składników. Gracze starają się uwarzyć jak najlepszy eliksir, co da im nie tylko punkty zwycięstwa, ale również pieniądze, które będą mogli wydać na zakup nowych składników. Co rundę każdy przygotowuje jeden eliksir, losując jego składniki ze swojego woreczka. Grę cechuje niesłychana regrywalność. Każdy składnik ma swoje właściwości opisane w księgach, księgi natomiast dzielą się na 4 różne zestawy, które później można dowolnie ze sobą łączyć. Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa.  

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Szarlatani z Pasikurowic | G3 | Wydawnictwo G3 | The Quacks of Quedlinburg | Dennis Lohausen | Wolfgang Warsch


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.