» Wieści » Sukces kampanii TOP Kitchen

Sukces kampanii TOP Kitchen

09-10-2016 18:14 | Balint 'balint' Lengyel

Sukces kampanii TOP Kitchen

Po 24 dniach kampanii na portalu wspieram.to ufundował się projekt kulinarnej gry planszowej TOP Kitchen

Informacja prasowa:

Udzielone przez społeczność wsparcie i uzyskane 100% podstawowej kwoty umożliwi zatem wydanie gry! Warto podkreślić, że ten sukces jest zasługą prawie 200 wspierających projekt, za co autorzy serdecznie dziękują.

Akcja trwa dalej - jeszcze do 12 października można wspierać projekt, co może spowodować osiągnięcie dodatkowych celów kampanii. Do odblokowanie są: mini dodatek polskie smaki z kartą przypraw i czterema kartami menu, zastąpienie klasycznych sześciennych znaczników gracza meeplami w kształcie czapek szefów kuchni, a także broszura z przepisami na wybrane potrawy występujące w grze. Zapraszamy zatem do dalszego śledzenia losów TOP Kitchen i zapraszania kolejnych osób do wsparcia kampanii - im więcej celów dodatkowych zostanie osiągniętych, tym bogatsze będzie wydanie każdego egzemplarza gry.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Sama gra TOP Kitchen opowiada o zmaganiach szefów kuchni, w kompleksowy sposób podchodząc do tematyki profesjonalnej kuchni. Gracze przygotowują w niej wykwintne dania, których nie powstydziłaby się żadna z eleganckich restauracji. To rodzinna rozrywka dla 2-4 osób, od 12 roku życia, dostarczająca dużo emocji i zabawy - nie tylko dla fanów gotowania.

Dodatkowo -  zgodnie z tym co zapowiedzieli autorzy, już wkrótce na polskim rynku powstanie nowe wydawnictwo gier planszowych Quantum Games. Już dzisiaj możecie zacząć obserwować jego stronę na Facebook’u, na której będą dostępne wszelkie bieżące informacje o TOP Kitchen oraz o kolejnych projektach gier będących w trakcie przygotowania. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: TOP Kitchen | Quantum Games


Czytaj również

Top Kitchen
Ugotowani
- recenzja
Elementum
Czerpiemy energię z żywiołów
- recenzja
Elementum
Żywiołowy pasjans
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.