» Wieści » Smocza rozgrzewka przed PlanSówkami

Smocza rozgrzewka przed PlanSówkami

23-09-2019 22:04 | Marcin 'Karriari' Martyniuk

Smocza rozgrzewka przed PlanSówkami

Już 5 października rozpocznie się trzecia edycja Krakowskich Dni z Grami Planszowymi, czyli PlanSówek. Nim to jednak nastąpi, w ostatni weekend września na chętnych czeka gra miejska, w której do wygrania będą m.in. bilety do teatru im. J. Słowackiego na spektakl pt. Smok!. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią wydarzenia.

Informacja prasowa:

Plansówki 2019 już 5 października, a tymczasem w ostatni weekend września czeka na Was mała rozgrzewka: gra miejska, której finał odbędzie się w trakcie konwentu, a zapisy już trwają. Czy odważycie się podjąć wyzwanie smoków i zawalczyć o ich uznanie oraz cenne nagrody?

Rozgrywka startuje w centrum Krakowa o 13:00 w sobotę, 28 września. Będziecie odkrywać smocze tajemnice, mierzyć się z zadaniami godnymi rycerzy Zakonu Smoka, zdobywać punkty rozwiązując zadania. Musicie wykazać się sprytem, odwagą, ale też inteligencją i rozwagą. Czas przewidziany na grę to cztery godziny – nie będzie to jednak koniec zmagań. Ci, którym starczy uporu i samozaparcia, będą mogli zdobyć dodatkowe punkty tydzień później podczas Plansówek. Wtedy też będzie miało miejsce ogłoszenie laureatów. Wśród nagród znajdują się m.in. bilety do teatru im. J. Słowackiego na spektakl pod tytułem Smok!. Jest więc o co powalczyć!

Drużyny od dwóch do pięciu osób mogą zgłaszać się przez formularz dostępny na stronie do środy po południu. Szczegółowe informacje są również dostępne na stronie gry na Facebooku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydarzenia
Tagi: Plansówki 2019 | Plansówki – Krakowskie Dni z Grami Planszowymi


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.