Roll Player: Potwory i Sługusy
Dodał: ShadovMają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0
Dodaj do swojej listy:



Seria wydawnicza: Roll Player
Typ gry: kościana
Projektant: Keith Matejka
Ilustracje: JJ Ariosa, Luis Francisco, Lucas Ribeiro
Wydawca oryginału: Thunderworks Games
Data wydania oryginału: 2018
Wydawca polski: Ogry Games
Data wydania polskiego: 2019
Liczba graczy: od 1 do 5
Wiek graczy: od 10 lat
Czas rozgrywki: 60-120 min.
Cena: 189,00 zł
Mechanika: Dice Rolling, Set Collection
EAN: 680474010554
Wezwanie do broni! Potwór terroryzuje wioski w całym królestwie, pozostawiając po sobie tylko śmierć i zniszczenie. Król wzywa wszystkich poszukiwaczy przygód, by powrócili do stolicy i przygotowali plan uwolnienia królestwa od niebezpieczeństwa!
W grze Roll Player z rozszerzeniem Potwory i Sługusy będziecie konkurować między sobą nie tylko o to, kto stworzy najwspanialszego awanturnika. Tym razem gra toczy się także o to, kto podczas rozgrywki zbierze najwięcej informacji o zbliżającym się zagrożeniu i kto lepiej przygotuje się do finałowej potyczki z Potworem.
Potwory i Sługusy dają do Waszej dyspozycji szeroki wachlarz nowych możliwości. W pudełku znajdziecie zarówno dodatkowe rasy bohaterów, karty rynku, historii i klasy, ale także zupełnie nowe elementy – zaklęcia, kości wzmocnienia, znaczniki pozwalające śledzić punkty doświadczenia oraz oczywiście karty Potworów i Sługusów!
Źródło: Opis wydawcy