» Relic: Tajemnica Sektora Antian

Relic: Tajemnica Sektora Antian

Dodał: Adam 'Rockas' Sowiński

Relic: Tajemnica Sektora Antian
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Relic: Tajemnica Sektora Antian
Typ gry: przygodowa
Projektant: John Goodenough
Ilustracje: Ryan Barger, Dimitri Bielak, John Blanche, Matt Bradbury, Christopher Burdett, Jon Cave, Víctor Pérez Corbella, Kevin Crossley, Wayne England, Zach Graves, David Griffith, Ilich Henriquez, Nikolaus Ingeniri, Taylor Ingvarsson, Igor Kieryluk, Mathias Kollros, Clint Langley, Ignacio Bazán Lazcano, Dallas Mehlhoff, Ameen Naksewee, Yap Kun Rong, Oleg Shekhovtsov, Michael Silsby, Mark W. Smith, WiL Springer, Matias Tapia, Liu Yang, Ben Zweifel
Wydawca oryginału: Fantasy Flight Games
Data wydania oryginału: 2013
Wydawca polski: Galakta
Data wydania polskiego: 2013
Liczba graczy: od 2 do 4
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: ok. 180 min.
Cena: 179,00 zł

Imperium Ludzkości rozciąga się na całą znaną galaktykę obejmując miliony światów. Mimo to, stoi na krawędzi zagłady. Zdradliwe siły Chaosu chcą spaczyć ludzkość atakując zarówno z zewnątrz jak i od środka, a niekończące się inwazje śmiercionośnych obcych ras rozdzierają delikatne granice na strzępy. Jednak przeciwko wiecznej nocy dzielnie stają znękane siły i szlachetne zakony Imperium wiedzione niegasnącą wolą nieśmiertelnego Imperatora.

Odległy Sektor Antian doświadczył już wielu koszmarów i krwawych konfliktów, a mimo to nadciągają dla niego jeszcze mroczniejsze czasy. W okolicy otworzyła się szczelina w Osnowie i pod jej zgubnym wpływem plaga Chaosu i innych odrażających zjawisk rozprzestrzenia się w całym sektorze.

By sprostać temu zagrożeniu stawili się agenci Imperium: Kosmiczny Marine, Inkwizytor, Komisarz, Wolny kupiec i wielu innych. Jednak aby odnieść sukces, ci bohaterowie potrzebować będą umiejętności i uzbrojenia, odwagi i wiary, a nawet wsparcia starożytnych i potężnych relikwii.

W grze Relic: Tajemnica Sektora Antian, dwóch do czterech graczy wciela się w postacie z uniwersum Warhammera 40.000, z których każda posiada wyjątkowe atuty, wady i specjalne zdolności. Gracze poruszają się po planszy stawiając czoła zagrożeniom i walcząc z wrogami, aby wypełniać misje, awansować na kolejne poziomy i zdobywać uzbrojenie. 
Wypełniając misje gracze mogą wejść w posiadanie potężnych artefaktów zwanych relikwiami. Relikwie potrzebne są, aby uzyskać dostęp do sektora wewnętrznego, gdzie gracze zmierzą się z największym zagrożeniem Imperium. Pierwszy gracz, który dotrze na środek planszy i wypełni warunki zwycięstwa opisane na arkuszu scenariusza, wygrywa grę.

Tytuł oparty jest na mechanice legendarnej gry Talisman: Magia i Miecz!

 

Źródło: Strona Wydawcy

Tagi: Fantasy Filght Games | Relic: Tajemnica Sektora Antian | Wydawnictwo Galakta | John Goodenough


Czytaj również

Przeciwko Cieniowi
Przegląd cyklu przygodowego do Władcy Pierścieni LCG
- recenzja
Poszukiwania Pierścienia
Noro lim, Asfaloth!
- recenzja
Samuraj
Powrót klasyka
- recenzja
Wiek złodziei
Mrok i cień na planszy
- recenzja
Warhammer Quest: Przygodowa Gra
Kooperacja w Starym Świecie
- recenzja
Misja: Czerwona Planeta
Parostatkiem w gwiezdny rejs
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.