» Ravehard: Magiczna Gra Karciana

Ravehard: Magiczna Gra Karciana

Dodał: Marcin 'Karriari' Martyniuk

Ravehard: Magiczna Gra Karciana
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Ravehard: Magiczna Gra Karciana
Typ gry: kooperacyjna
Projektant: Adam Betley
Ilustracje: Magdalena Szerszeń, Anna Rudka
Wydawca polski: Redi Games
Data wydania polskiego: 3 kwartał 2019
Liczba graczy: od 3 do 5
Wiek graczy: od 12 lat
Czas rozgrywki: 60 min.
Mechanika: Hand Management, Hidden Traitor, Take That

Ravehard: Magiczna Gra Karciana to gra dla 3-5 graczy (tryb dwuosobowy to jeden z celów kampanii crowdfundingowej) w wieku 12+ łącząca elementy klasycznej gry karcianej, gry blefu i dedukcji oraz gry kooperacyjnej.
W czasie rozgrywki, trwającej trzy rundy, gracze będą współpracować, aby pokonać wiele niebezpieczeństw: bossów i ich popleczników oraz przetrwać nieprzewidziane zdarzenia. Po każdej rundzie gracze zdobywają dowody, które pozwoląim ustalić jakie było narzędzie zbrodni oraz co naprawdę się wydarzyło.

Jeżeli uda im się przetrwać trzy rundy, gracze dotrą do komnaty Arcymaga. Jeżeli są pewni, kto spośród nich jest mordercą, mogą go wytypować i obezwładnić – wtedy gracze wygrywają. Jeżeli nie – morderca ujawni się i zapoluje na graczy: drużyna, która wygra ostateczne starcie, wygrywa grę.

Nie ufaj nikomu, nawet sobie! Każdy z graczy rozpoczyna grę z pewnymi przedmiotami, które świadczyć mogą o ich winie lub stanowić alibi. W czasie swojej tury gracze mogą podrzucać innym te przedmioty, próbując zwalić winę na nich i oczyścić sięz zarzutów. Jednak do samego końca nie będzie wiadomo, który przedmiot naprawdę okaże się narzędziem zbrodni. Przez całą rozgrywkę gracze będą blefować, zwierać sojusze, oszukiwać się nawzajem i mącić – jawnie oraz niejawnie – przy wykorzystaniu specjalnych kart Flirtu, służących do przekazywania sobie informacji i knucia.

Ta gra jest dla ciebie, jeżeli lubisz: Magic: The Gathering, Munchkin, Hero Realms, Epic Spell Wars of the Battle Wizards, List Miłosny, Maskarada, Światowy Konflikt, Obecność, Penny Dreadfun.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Ravehard: Magiczna Gra Karciana | Redi Games | Adam Betley | Magdalena Szerszeń | Anna Rudka

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.