» Wieści » Przedsprzedaż Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Przedsprzedaż Ashes: Odrodzenie z Popiołów

16-02-2016 23:14 | Balint 'balint' Lengyel

Przedsprzedaż Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Jak informuje wydawnictwo Cube Factory of Ideas ruszyła przedsprzedaż Ashes: Odrodzenie z Popiołów.

 

Informacja prasowa:

Mamy przyjemność zaanonsować start przedsprzedaży gry Ashes: Odrodzenie z Popiołów. Premiera gry planowana jest na przełomie I i II kwartału bieżącego roku. Od piątku rozpoczeliśmy przyjmowanie zamówień poprzez stronę ashes.pl

Ashes: Odrodzenie z Popiołów Issaca Vegi to dynamiczna, innowacyjna karcianka, przepięknie zilustrowana, dzięki, której polska scena turniejowa wzbogaci się o kolejny tytuł. Jest to innowacyjna hybryda gry karcianej i kościanej, która dzięki kilku niespotykanym rozwiązaniom wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku tytułów. Możliwość wyboru "startowej ręki", wiele opcji zarządzania losowością, naprzemienna aktywacja czy ciekawe wykorzystanie kości magii to tylko niektóre elementy, które powodują, że każda rozgrywka w Ashes będzie niepowtarzalnym i ekscytującym doświadczeniem.

Zestaw Podstawowy zawiera całe mnóstwo elementów, które wystarczą, aby cieszyć się grą przez wiele godzin. W pudełku znajduje się nie tylko 6 różnorodnych Odrodzonych, ale także ponad 240 kart zaklęć i sprzymierzeńców, które razem z czterdziestoma unikalnymi kośćmi pozwolą stworzyć miliony niepowtarzalnych, zbalansowanych i grywalnych talii!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Przygotowaliśmy również film instruktażowy, który można zobaczyć pod tym linkiem:
http://factorycube.com/gra/ASHES-Odrodzenie-z-popiolow/video

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Ashes: Odrodzenie z Popiołów | Cube Factory of Ideas


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.