» Wieści » Przedpremierowe dodatki do III edycji Horroru w Arkham

Przedpremierowe dodatki do III edycji Horroru w Arkham

28-11-2018 09:22 | Joanna 'Shadov' Walczak

Przedpremierowe dodatki do III edycji Horroru w Arkham

Z okazji III edycji Horroru w Arkham (polskie wydanie od Galakty ukaże się w I kwartale 2019 roku), Fantasy Flight Games przygotowało maty z grafiką z gry, które dostępne są już w przedsprzedaży na stronie rodzimego wydawcy za 179,90 zł.

Inf. prasowa:

Świat w niebezpieczeństwie

Z okazji trzeciej edycji Horroru w Arkham, Fantasy Flight Games przygotowało możliwość zakupu maty z grafiką z gry. W walce z ciemnością, będziesz bowiem potrzebować czegokolwiek co może okazać się przydatne. Przedwieczni wtargną do naszej rzeczywistości, a szanse przetrwania są w najlepszym razie niewielkie. W mieście Arkham najmniejsza przewaga może okazać się istotną różnicą pomiędzy zwycięstwem a przerażającą porażką. Będziesz potrzebować odpowiednich narzędzi, jeśli masz jakąkolwiek nadzieję na zakończenie swojej wyprawy przy zdrowych zmysłach.

Ta antypoślizgowa mata w rozmiarze 91,5 x 91,5 cm pozwoli Ci zagłębić się w pokrętnym świecie upiornego horroru, dostarczając Ci pełną przestrzeń do rozłożenia rozległego labiryntu jakim jest Arkham. Ponadto, mata jest także znakomitym sposobem na organizację Twojej gry, z przestrzenią na całą planszę po środku oraz różnorodnymi komponentami wzdłuż krawędzi.

Matę do trzeciej edycji Horroru w Arkham możecie zamówić w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi lub naszym sklepie internetowym.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Galakta | Fantasy Flight Games | Horror w Arkham


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.