» Posiadłość Szaleństwa (II edycja)

Posiadłość Szaleństwa (II edycja)

Dodał: Joanna 'Shadov' Walczak

Posiadłość Szaleństwa (II edycja)
6.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Posiadłość Szaleństwa
Seria wydawnicza: Posiadłość Szaleństwa (II edycja)
Typ gry: kooperacyjna
Projektant: Nikki Valens
Ilustracje: Magali Villeneuve, Jacob Murray, Corey Konieczka, Cristi Balanescu, Yoann Boissonnet, Anders Finér, Tony Foti
Wydawca oryginału: Fantasy Flight Games
Data wydania oryginału: 2016
Wydawca polski: Galakta
Data wydania polskiego: grudzień 2016
Liczba graczy: od 1 do 5
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: 120-180 min.
Cena: 399,90 zł
Mechanika: Area Movement, Modular Board, Dice Rolling, Hand Management, Role Playing, Variable Player Powers

Drzwi zostały otwarte

W brudnych alejkach i ponurych posiadłościach Arkham kryją się przedwieczne siły, straszliwe sekrety i niewyobrażalne monstra. Pośród tych starych budowli bełkoczący szaleńcy i kultyści wznoszą modły do Przedwiecznych, a bestie nieznane śmiertelnym mędrcom gromadzą się w złowrogim blasku księżyca. Tej nocy niewielka grupa badaczy odważy się sprawdzić, co czyha za zamkniętymi drzwiami Arkham, i stawi czoła kryjącemu się tam szaleństwu…

Posiadłość Szaleństwa to przepełniona grozą i tajemnicami, w pełni kooperacyjna gra planszowa dla jednego do pięciu graczy. Gracze wcielą się w badaczy tajemnic i odwiedzą mroczne zakamarki nawiedzonych posiadłości Arkham oraz innych złowieszczych miejsc, aby odkryć niezwykłe sekrety, rozwiązać trudne łamigłówki i stawić czoła zagrożeniom nie z tego świata. Posiadłość Szaleństwa zawiera również specjalny dodatek w postaci Zestawu Konwertującego, dzięki któremu fani posiadający pierwszą edycję gry będą mogli wykorzystać badaczy, potwory i kafelki planszy z pierwszej edycji podczas rozgrywek w drugą edycję Posiadłości Szaleństwa.

Uwaga! Do gry wymagana jest darmowa aplikacja. Aby ją pobrać, należy połączyć się za pośrednictwem urządzenia mobilnego z Apple iOS AppStor, sklepem Google Play lub Amazon Appstore i wyszukać frazę Posiadłość Szaleństwa lub Mansions of Madness. Aplikacja dostępna jest również na komputery z systemem Mac lub Windows (za pośrednictwem platformy Steam).

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Posiadłość Szaleństwa | Fantasy Flight Games | Galakta | Nikki Valens | Magali Villeneuve | Jacob Murray | Corey Konieczka | Cristi Balanescu | Yoann Boissonnet | Anders Finér | Tony Foti | Posiadłość Szaleństwa (II edycja)


Czytaj również

Fallout
A niech to atom!
- recenzja
Age of War
Kośćmi przez Japonię
- recenzja
Beowulf
Bohater logiczny według Knizii
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.