» Wieści » Portal Games na Essen

Portal Games na Essen

28-10-2018 16:34 | Joanna 'Shadov' Walczak

Portal Games na Essen

Chociaż targi Essen już minęły, to emocje jeszcze nie opadły. Portal Games nagrodził czekających sporą porcją zapowiedzi – w planach pojawił się m.in. dodatek do Detektywa: Kryminalnej gry planszowej opatrzony tytułem L.A. Crimes oraz kolejna talia do 51 Stanu: Master Set – Sojusznicy. Możemy spodziewać się również dużego rozszerzenia do Robinsona Crusoe.

Pojawi się także dodatek do Artefaktów Obcych – Przełom (ang. Breakthrough), dodający 20 nowych kart Technologi, 10 nowych kart Statków i 10 nowych kart Planet. Duże rozszerzenie zaliczy także druga edycja Strongholda. Będzie to samodzielny dodatek pt. Nieumarli (ang. Undead) wprowadzający nową armię.

Zbrodnie Los Angeles (ang. L.A. Crimes) zaoferuje trzy dodatkowe spraw do Detektywa, które tym razem przeniosą nas do Kalifornii z lat 80-tych. Z kolei Sojusznicy (ang. Allies) do gry 51 Stan: Master Set wprowadzą nowy mechanizm sojuszu, który zapewni wyjątkowe bonusy i funkcje. 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Ostatnią nowością jest ogromny dodatek do gry Robinson Crusoe: Przygody na przeklętej wyspie zatytułowany Opowieści Niesamowite (ang. Mystery Tales), który wprowadzi ponad 300 nowych kart, w tym nową talię Wydarzeń, 3 nowe talie Przygód, nowe Bestie i nowe karty Tajemnic.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kanał wydawnictwa w serwisie YouTube
Tagi: Stronghold | Portal Games | Artefakty Obcych | Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa | Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie | 51. Stan Master Set


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.