» Wieści » Plan wydawniczy REBEL.pl

Plan wydawniczy REBEL.pl

04-10-2010 11:07 | Artur 'nataniel' Jedlinski

Plan wydawniczy REBEL.pl
Na stronie wydawnictwa REBEL.pl pojawił się aktualny plan wydawniczy. Część wymienionych tytułów była zapowiadana już jakiś czas temu, niektóre przewijały się w nieoficjalnych informacjach, inne są raczej zaskoczeniem. Plan wydawniczy obejmuje gry, które będą wydane jeszcze w tym roku i dwie planowane na rok 2011. W większości są to polskie edycje zagranicznych hitów, w tym dwie światowe premiery – 7 cudów świata i The Great Fire of London 1966. Dodatkowo, REBEL po raz pierwszy zdecydował się na wydanie gier polskich autorów – będą to K2 i Basilica.

„W tym roku zdecydowanie postawiliśmy na rozszerzenie naszej oferty wydawniczej.” – mówi Maciej Teległow z REBEL.pl – „Wychodzimy z założenia, że rynek w Polsce jest już na tyle duży, że wszystkie ważne gry będą pojawiały się w języku polskim – równocześnie z premierą światową lub tuż po niej. Rozpoczęliśmy też współpracę z polskimi autorami – Adamem Kałużą i Łukaszem Pogodą – czego rezultatem są K2 i Basilica. Pracujemy także nad kolejnymi polskimi produkcjami; mam nadzieję, że niektóre z nich będziemy mogli przedstawić graczom już na wiosnę 2011.”

K2 i Basilica pojawiły się już kilka dni temu w przedsprzedaży na stronie sklepu REBEL.pl i innych sklepów internetowych.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Przejdź dalej: Plan wydawniczy REBEL.pl

Źródło: REBEL.pl
Tagi: zapowiedzi | rebel.pl | Premiery | K2 | Essen 2010 | Basilica


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.