» Wieści » Nowości od Portalu

Nowości od Portalu

27-08-2015 11:47 | AdamWaskiewicz

Nowości od Portalu

Wydawnictwo Portal zapowiedziało rychłe premiery dwóch nowych pozycji.

Pierwsza z nich to nowy dodatek do gry planszowej Tezeusz: Mroczna Orbita. Zatytułowany Łowcy wprowadza do gry nową frakcję, która posługuje się nieczystymi zagraniami aby pozostać w cieniu i zaatakować z ukrycia. Ich zdolności pozwalają na podkradanie kart bonusowych, żetonów ulepszeń, hackowanie kart przeciwników dla własnych korzyści oraz zdalne aktywowanie swoich kart. Premiera dodatku planowana jest na październik 2015 roku, a jego sugerowana cena to 55 złotych.

Druga to poprawiona edycja karcianej gry Konwój, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie Neuroshimy, znanym z takich gier jak Neuroshima Hex, 51. Stan, czy Nowa Era.
Konwój jest grą asymetryczną - jeden z graczy kieruje tytułowym konwojem potężnych maszyn Molocha, które zmierzają w kierunku Nowego Jorku obracając w ruinę mijane po drodze miasta. Ich celem jest dotrzeć do Nowego Jorku i obrócić go w perzynę. Drugi gracz dowodzi oddziałami partyzantów z Posterunku, a jego celem jest spowolnić czy wręcz zatrzymać marsz Molocha. Premiera gry planowana jest na październik 2015 roku, a jej cena - na 65 złotych.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Portal Games | Tezeusz: Mroczna Orbita | Tezeusz: Łowcy | Konwój | Neuroshima


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.