» Wieści » Nowe tytuły od Amigo

Nowe tytuły od Amigo

12-08-2010 17:38 | Paweł 'Szept' Furman

Nowe tytuły od Amigo
Polski dystrybutor gier wydawnictwa Amigo, firma G3 poinformowała, że do sprzedaży w dobrych sklepach z grami planszowymi trafiły właśnie nowe tytuły: Łowcy i zbieracze (Jäger und Sammler), Lot czarownic (Hexenflug), 11. bierze! (11 nimmt!) oraz R-Eko (R-Öko).

Łowcy i zbieracze (Jäger und Sammler)
Gra, w której przyjdzie nam przewodzić plemieniu ludzi sprzed 10 000 lat. Przemierzając świat będziemy się starali zebrać jak najwięcej jedzenia, broni oraz innych elementów by naszemu plemieniu udało się przeżyć zimę.

Graczy: 2-4
Wiek: 10 lat
Czas: 45 min.
Sugerowana cena detaliczna: 134,00zł

11. bierze! (11 nimmt!)
Gra podobna do 6 bierze!, zamiast rzędów mamy stosy kart, do których gracze dorzucają karty ze swojej ręki starając się ich pozbyć. Celem gry jest jak najszybsze pozbywanie się wszystkich kart z ręki, bez zbierania stosów, w których są karty z byczymi głowami, gdyż każda bycza głowa zapewnia na koniec gry jeden punkt ujemny.

Graczy: 2-7
Wiek: 8 lat
Czas: 30 min.
Sugerowana cena detaliczna: 39,90 zł

Lot Czarownic (Hexenflug)
W Noc Świętojańską pięć czarownic przystępuje do egzaminu z latania. Gracze, jako nauczyciele lotu muszą kazać czarownicom polecieć możliwie najdalej i najwyżej. Każda czarownica, która z sukcesem przejdzie egzamin, podaruje swojemu nauczycielowi magiczną księgę czarów. Gracz, który na koniec rozgrywki posiada najwięcej ksiąg czarów, zostaje zwycięzcą gry, a podczas następnego sabatu czarownic będzie najbardziej rozchwytywanym instruktorem lotu.

Graczy: 2-5
Wiek: 8 lat
Czas: 30 min.
Sugerowana cena detaliczna: 39,90 zł


R-Eko (R-Öko)
Jak zostać śmieciarzem.
Gracze starają się posortować butelki, puszki, kubki, makulaturę i dostarczyć do odpowiednich fabryk przetwórstwa wtórnego. Otrzymują za to pieniądze. Niestety gracze często produkują za dużo odpadów, a czasem nawet pozbywają się ich w nielegalny sposób, za co muszą zapłacić karę. Zwycięzcą jest ten z graczy, który gospodarując własnymi śmieciami, potrafił zarobić najwięcej pieniędzy.

Graczy: 3-5
Wiek: 8 lat
Czas: 30 min.
Sugerowana cena detaliczna: 39,90 zł

Do rozegrania każdej z gier nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, gdyż wszystkie niezbędne informacje znajdują się przygotowanej instrukcji w polskiej wersji językowej.

Dystrybutorem produktów firmy Amigo na terenie Polski jest firma G3.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: G3
Tagi: Amigo | G3


Czytaj również

Pszczółki
Jedyna gra, w której dzieci nie lubią misia
- recenzja
Einauge sei wachsam!
Jednooki, strzeż się…
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.