» Wieści » Nowe komiksy paragrafowe od FoxGames

Nowe komiksy paragrafowe od FoxGames

25-01-2018 21:02 | Jan 'SoAmazinglyBad' Mikołajczak

Nowe komiksy paragrafowe od FoxGames

Na stronie sklepu Empik pojawiła się informacja o dwóch komiksach paragrafowych, wydawanych przez FoxGames. Na 15 lutego zaplanowano premierę Mystery i Technomagowie.

Akcja Mystery będzie działa się w alternatywnej rzeczywistości w Chicago w roku 2017. Wcielimy się w jednego z szeregowych pracowników prestiżowej organizacji Legion Walecznych i będziemy starali się wymierzać sprawiedliwość przestępcom, którzy zalewają miasto. Oczywiście dopiero po uprzednim szkoleniu przez tajemniczego Mystery i jego pomocników, dzięki którym to Ty staniesz się superbohaterem.

Technomagowie umożliwią nam wejście w świat steampunku. Wcielimy się w studenta technomagii, który będzie starał się znaleźć manę potrzebną do funkcjonowania Stalowej Damy. Będzie ona główną atrakcją Wystawy Światowej, przez która Francja (w której zresztą rozgrywa się akcja), będzie chciała zademonstrować swoją potęgę. Co ciekawe w okresie trwania komiksu, parę wodną, potrzebną do zasilania maszyn, zastępuje energia, zaś węgiel stanie się przeżytkiem cywilizacyjnym, bo na rynek wchodzą kryształy many!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Empik
Tagi: Technomagowie | Mistery | Empik | FoxGames | Komiks paragrafowy


Czytaj również

Technomagowie
Jeszcze jeden poziom many
- recenzja
Your town: Twoje miasto
Rewolwerem i matematyką
- recenzja
Porwanie
Porwana za młodu
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

SoAmazinglyBad
   
Ocena:
0

:( Literówka w nazwie Komiksu w 2 paragrafie

13-02-2018 20:25
Draker
   
Ocena:
0

Dzięki, poprawione.

14-02-2018 13:11

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.